Philips HR1538 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Philips HR1538 (2 pagina's) in de categorie Staafmixer. Deze handleiding was nuttig voor 3 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
1.5 MB
Aantal pagina's
2
Downloads
1.035
Product specificaties
| Merk: | Philips |
| Categorie: | Staafmixer |
| Model: | HR1538 |
| Kleur van het product: | Orange, White |
| Snoerlengte: | 1.25 m |
| Soort: | Staande mixer |
| Materiaal behuizing: | ABS kunststof |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Vermogen: | 200 W |
| Inhoud bak/kan: | 1 l |
| Turboknop: | -, Y |
| Afneembare standaard: | Ja |
| Kloppers: | Ja |
| Deeghaken: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
Handleiding Staafmixer Philips
17 November 2025
11 November 2024
6 September 2024
7 Mei 2024
25 Januari 2024
Handleiding Staafmixer
Nieuwste handleidingen voor Staafmixer
20 Mei 2026
11 Mei 2026