Omega EUJ-606 Handleiding
Omega Sapcentrifuge EUJ-606
Bekijk gratis de handleiding van Omega EUJ-606 (16 pagina’s), behorend tot de categorie Sapcentrifuge. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 88 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Omega EUJ-606 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

INSTRUCTION MANUAL FOR THE MASTICATING JUICEREUJ606
A Legendary
Name in
Fresh Juice
Extraction.
JUICER BY
Product specificaties
| Merk: | Omega |
| Categorie: | Sapcentrifuge |
| Model: | EUJ-606 |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Gewicht: | 5700 g |
| Breedte: | 484 mm |
| Diepte: | 183 mm |
| Hoogte: | 320 mm |
| Vermogen: | 200 W |
| Rotatiesnelheid: | 75 RPM |
| Type product: | Sapcentrifuge |
| Pulp container: | - ml |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Omega EUJ-606 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Sapcentrifuge Omega
14 Maart 2024
12 Maart 2024
10 Juni 2023
20 Mei 2023
9 Mei 2023
1 Mei 2023
30 April 2023
29 April 2023
24 April 2023
22 April 2023
Handleiding Sapcentrifuge
Nieuwste handleidingen voor Sapcentrifuge
30 Mei 2026
27 Mei 2026
4 Mei 2026
3 Mei 2026
2 Mei 2026
2 Mei 2026
1 Mei 2026
1 Mei 2026
20 April 2026
20 April 2026