OK OCR 100 Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van OK OCR 100 (93 pagina’s), behorend tot de categorie Wekkerradio. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 18 mensen. Heb je een vraag over OK OCR 100 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | OK |
| Categorie: | Wekkerradio |
| Model: | OCR 100 |
Handleiding OK OCR 100 – volledige tekst
52NLGEFELICITEERDBedankt voor uw aankoop van dit product. ok. BELANGRIJKE VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN. LEES ZORGVULDIG EN BEWAAR VOOR LATERE RAADPLEGING. 1. Volg alle veiligheidsrichtlijnen op, om schade door verkeerd gebruik te voorkomen. Houd rekening met alle waarschuwingen voorzien op het apparaat en in deze gebruiksaanwijzing. 2. Bewaar deze gebruiksaanwijzing voor toekomstig gebruik. Doe bij overdracht van het apparaat aan derden deze gebruiksaanwijzing erbij. 3. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor schade die als gevolg van verkeerd gebruik of het niet opvolgen van deze instructies is ontstaan. 4. Gebruik dit apparaat alleen voor de beoogde doeleinden. Het apparaat is niet geschikt voor commercieel gebruik. Dit apparaat is alleen geschikt voor huishoudelijk gebruik binnenshuis. 5.
Alvorens de stekker in het stopcontact te steken, controleer of de spanning en de stroomsterkte overeenstemmen met de specicaties die op het typeplaatje van het apparaat zijn vermeld. 6. Repareer het apparaat niet zelf. In geval van storing mogen reparaties alleen door een vakman worden uitgevoerd. 7. Waarschuwing. Dompel de elektrische onderdelen van het apparaat tijdens het schoonmaken of gebruik niet onder in water of andere vloeistoen. Houd het apparaat nooit onder stromend water. 8. Open in geen geval de behuizing van het apparaat. Plaats nooit vreemde voorwerpen in de behuizing van het apparaat. 9. Steek de stekker in een eenvoudig te bereiken stopcontact, zodat in geval van nood de stekker van het apparaat onmiddellijk uit het stopcontact kan worden gehaald. Haal de stekker uit het stopcontact om het apparaat volledig uit te schakelen.
Gebruik de stekker als voorziening om de stroomtoevoer te onderbreken. 10. Controleer de stekker en het snoer regelmatig op schade. Als het snoer beschadigd is, moet deze door een speciaal snoer of assemblage, dat bij de fabrikant of reparateur te verkrijgen is, worden vervangen. 11.
Het snoer niet samenknijpen, buigen of aan scherpe randen schuren, om beschadiging te voorkomen. Houd het snoer uit de buurt van hete oppervlakken en open vuur. 12. Leg het snoer op een manier zodat niemand er per ongeluk aan kan trekken of over kan struikelen. Houd het apparaat en snoer uit de buurt van kinderen. 13. Gebruik nooit accessoires die niet door de fabrikant zijn aanbevolen. Deze kunnen gevaarlijk zijn voor de gebruiker en kunnen het apparaat beschadigen. Gebruik alleen authentieke onderdelen en accessoires. 14. Plaats geen zware voorwerpen op het apparaat. Plaats geen voorwerpen met open vlam, zoals kaarsen, op of naast het apparaat. Plaats geen met water gevulde voorwerpen, zoals vazen, op of in de buurt van het apparaat. 15. Houd het apparaat uit de buurt van hete oppervlakken en open vuur. Gebruik het apparaat altijd op een horizontaal, stabiel, schoon en droog oppervlak.
Bescherm het apparaat tegen hitte en koude, stof, direct zonlicht, vocht, druppels en spatten. 16. Dek de ventilatie-openingen van het apparaat niet af. Zorg voor voldoende ventilatie. Houd een minimale afstand van 10 cm tussen het apparaat en andere voorwerpen of wanden. 17. Belemmer de ventilatie niet door het afdekken van de ventilatie-openingen met voorwerpen zoals een krant, tafelkleed, gordijn, enz. 18. Gebruik dit apparaat alleen in een gematigd klimaat. Gebruik het niet in een tropisch of vochtig klimaat. 19. In geval van een storing ten gevolge van een elektrostatische ontlading en kortstondige Opgelet. elektrische stroomstoten dient u de stekker van het apparaat uit het stopcontact te halen en er vervolgens opnieuw in te steken. 20. Er is explosiegevaar als de batterij onjuist in het batterijvak wordt geplaatst. Vervang de Opgelet.
batterij altijd door een batterij van hetzelfde of een gelijkwaardig type. 21. Stel de batterijen niet bloot aan overmatige hitte, zoals van de zon, vuur enz. 22.
Installeer de batterijen altijd volgens de polen (+ en –) zoals aangegeven op de batterij en het batterijvak. 23. Kinderen mogen geen batterijen vervangen zonder het toezicht van een volwassene. 24. Haal de batterijen uit het apparaat als u het gedurende een lange periode niet zult gebruiken. 25. Haal gebruikte batterijen onmiddellijk uit het apparaat en gooi deze op een correcte manier weg. IM_OCR100_170907_V03_HR. indb 52 7/9/17 3:04 pm.
53NL26. Raadpleeg de veiligheidsinstructies die door de fabrikant van de batterijen zijn geleverd.27. Dit apparaat is geen speelgoed en mag niet door kinderen worden gebruikt.28. De informatie op de compact disc wordt door een laser via een optische lens gelezen (niet aanraken). Als u het apparaat van een koude naar een warme kamer brengt, kan er vocht op de lens condenseren die het afspelen kan hinderen. In dit geval, laat het apparaat gedurende één uur op kamertemperatuur komen voordat u het gebruikt. Haal de disc uit het apparaat. Als het probleem zich nog steeds voordoet, laat het apparaat controleren door een bekwame persoon.CLASS I LASER PRODUCTDit label op het product informeert de gebruiker dat het een met een klasse 1 laserproductlasercomponent betreft.Raak de lens in het discvak niet aan. OPGELET!
Het gebruik van gelijk welke bediening, aanpassing of procedure hier niet vermeld kan een gevaarlijke blootstelling aan laserstraling veroorzaken.GEVAAR! Onzichtbare laserstraling wanneer geopend en het veiligheidsmechanisme niet werkt of wordt omzeild. Vermijd rechtstreekse blootstelling aan de laserstraal.
Raak de lens niet aan.CAUTIONRISK OF ELECTRIC SHOCKDO NOT OPENWARNING: SHOCK HAZARD - DO NOT OPENAVIS: RISQUE DE CHOC ÉLECTRIQUE-NE PAS OUVRIRHet bliksemschichtsymbool in een gelijkzijdige driehoek is bedoeld om de gebruiker te waarschuwen voor de aanwezigheid van ongeïsoleerde "gevaarlijke spanning" in de behuizing van dit apparaat, die sterk genoeg kan zijn om een gevaar voor elektrische schokken bij personen en dieren te vormen.Het uitroepteken in een gelijkzijdige driehoek is bedoeld om de gebruiker te wijzen op de aanwezigheid van belangrijke bedienings- en onderhoudsinstructies in de literatuur bij dit apparaat.IM_OCR100_170907_V03_HR.indb 53 7/9/17 3:04 pm
54NLDOELMATIG GEBRUIKDit product is bedoeld voor het afspelen van geluid via CD, FM-Radio, USB opslag en audio ingang (AUX IN). Ieder ander gebruik kan leiden tot schade aan de machine of verwondingen. Dit product is ontworpen voor huishoudelijk gebruik en is niet voor commercieel gebruik bestemd.Imtron GmbH aanvaardt geen aansprakelijkheid voor schade aan het product, schade aan eigendommen of lichamelijk letsel als gevolg van onzorgvuldig of oneigenlijk gebruik van het product, of gebruik van het product die niet voldoet aan het doel opgegeven door de fabrikant.ONDERDELENA. Klepje CD spelerB. SNOOZE/DIMMERC. Aan/uit-knop / SOURCED. ALARM toetsE. HoofdtelefoonaansluitingF. USB aansluitingG. toetsSLEEP/NAPH. CLOCK/MEMORY toetsI. Volume knop VOL/TUNE / / MODEJ. REPEAT/RANDOM toetsK. toetsXBASSL. aansluitingAUX INM. toetsST/MONON. toetsSCAN/AMSO. Luidsprekers (beide zijden)P. SchermQ.
Afdekking openen inhamR. BatterijcompartimentS. DraadantenneT. Netsnoer met stekker VOOR INGEBRUIKNAME• Verwijder alle verpakkingsmateriaal.• Controleer of de levering compleet is en of er transportschade voorkomt. Neem in geval van schade of als de levering niet compleet is, contact op met uw handelaar.• Maak het apparaat schoon ( Maak het apparaat schoon).• Belangrijk! Voor ingebruikname, verwijder het beschermblad van het discvak.IM_OCR100_170907_V03_HR.indb 54 7/9/17 3:04 pm
55 NLINSTALLATIE 1 Plaats het product op een vlakke, horizontale en stabiele ondergrond. 2 Er kunnen, indien gewenst, twee batterijen geplaatst worden, zodat de instellingen bij een stroomstoring behouden blijven. Open het batterijvak door het deksel te verwijderen. Plaats 2 batterijen type AAA/ LR03 (niet bijgesloten). Let op de juiste polariteit (+/-) volgens de afdruk in het batterijcompartiment. Sluit het deksel van het batterijcompartiment. 3 Steek het uiteinde van de draadantenne omhoog om met de best mogelijke signaalsterkte te ontvangen. Steek de stekker in het stopcontact. INSTELLEN KLOKDe tijd kan alleen worden ingesteld als de radio uit staat. 1. Als het product de eerste keer in het stopcontact wordt gestoken, wordt in standby modus 0:00 weergegeven op het scherm. 2. Schakel, indien noodzakelijk, de radio uit door circa 2 seconden op de aan/uit knop te drukken.
Druk in en houd CLOCK 2 seconden vast. 3. Gebruik de volume regeling om het 12U of 24U uur formaat in te stellen en druk op VOL/TUNECLOCK om te bevestigen. 4. Stel nu de uren in met de volume regeling en bevestig met VOL/TUNE CLOCK. 5. Stel nu de minuten in met de volume regeling en bevestig met VOL/TUNE CLOCK. 6. De instelling is nu voltooid. BEDIENINGAAN- en UITschakelen 4 Druk op de aan/uit toets om aan te zetten. Om uit te zetten, druk tenminste 2 seconden op de aan/uit toets. Modeselectie 5 Druk op de toets om op volgorde de modus FM radio, AUX (Audio in), CD en USB (USb) te SOURCEkiezen. Volumeregeling 6 Het luidsprekervolume kan eenvoudig geregeld worden door te draaien aan de volume regeling VOL/TUNE. Het volume wordt kort weergegeven op het scherm. XBASS functieDruk op de toets om de bas te verhogen Druk nogmaals om de functie te stoppen.
56NLSlaapfunctie 8 Deze functie is alleen beschikbaar tijdens afspelen of luisteren naar de radio. Druk op de SLEEPtoets totdat 90 minuten wordt weergegeven op het scherm. Ga naar stap 7. Druk, indien noodzakelijk, de toets een aantal keer in om de gewenste uitschakeltijd in te SLEEPstellen op 90, 60, 45, 30 of 15 minuten. Druk opnieuw om de functie uit te schakelen. Als de (OFF)ingestelde tijd is afgelopen, schakelt het product uit. RADIOAfstemmen 9 Selecteer radiomodus. Druk op de volume regeling, stel daarna door te draaien de FM VOL/TUNEgewenste frequentie in. Geheugen voorinstellingEr kunnen 20 radiozenders in een programmalijst vooringesteld worden. 10 1. Stel een zender in door erop af te stemmen volgens hoofdstuk Afstemmen. 2. Houd de toets voor 2 seconden ingedrukt. Op het scherm knippert P-01 of P-XX.
Kies MEMORYeen programma geheugen lokatie van P-01 tot P-20 door te draaien aan de VOL/TUNE volume regeling. Bevestig het programma geheugen door nogmaals op de MEMORY toets te drukken. 3. Als alle zenders zijn ingesteld, kunt U iedere vooringestelde zender kiezen van P-01 tot P-20 door op de toets te drukken en te draaien aan de MEMORY VOL/TUNE volume regeling. Automatisch scannen en voorinstellenDit product is uitgevoerd met een automatische zenderzoeken en bewaren functie. 11 1. Houd de toets gedurende 2 seconden ingedrukt. De FM-radio zal automatisch SCAN/AMSzoeken en alle beschikbare radiozenders opslaan. 2. Kies, als alle zenders vooringesteld zijn, Uw gewenste zender door de stappen te doorlopen zoals aangegeven in het vorige hoofdstuk. CD-SPELER 12 Open het deksel van de CD-player door deze op te tillen. 13 PLaats een CD. Zorg ervoor dat hij goed in de CD speler past.
57 NLUSB AFSPELEN 14 Sluit een USB-opslagapparaat op de USB-poort aan. 1. 1. Kies USB modus (USb). 2. Het systeem scant het USB-opslagapparaat en begint automatisch met het afspelen van het eerste nummer. 3. Het afspelen kan op dezelfde manier als bij de CD speler worden geregeld. Alle basis functies zoals spelen/pauze , voorwaarts nummers overslaan of zijn beschikbaar. Opmerking: Alle nummers die u wilt afspelen dienen in dezelfde map op de USB stick te staan. Muziek die in submappen is opgeslagen kan niet worden afgespeeld. De volgorde van afspelen wordt bepaald door de volgorde van de nummers in de map. Opmerking: Sluit het USB apparaat direct aan op de USB poort van het apparaat. Een verlengkabel gebruiken is niet aangeraden, omdat dit kan leiden tot interferentie en mislukken van de gegevensoverbrenging. Dit product ondersteunt USB 1. 1 en 2.
EXT IN 15 Verbind uw muziekspeler en het product via audiokabel met 3,5 mm stereo aansluitingen. 1. Zodra beide apparaten zijn verbonden kunt u starten met het afspelen op uw muziekspeler. 2. Gebruik de besturing van uw externe audio apparaat om het afspelen te regelen. 3. Het volume kan geregeld worden met op het product. VOL/TUNEALARM INGESTELD EN INGESCHAKELD 16 Het alarm kan alleen worden ingeschakeld als het product uitgeschakeld is, bijv. standby modus:Alarmen 1 en 21. Druk gedurende circa 2 seconden op de toets en kies Alarm 1 of Alarm 2 ALARM (AL 1) (AL 2). 2. Druk opnieuw op , stel de uren in met de volume regeling en druk op ALARM VOL/TUNEALARM om te bevestigen. Stel ook de minuten in en bevestig door te drukken op de ALARMtoets. Kies het Alarm signaal , CD of Radio met de volume regeling en VOL/TUNEbevestig opnieuw door de toets in te drukken. Hiermee is de instelling voltooid.
De alarmtijden Alarm 1 of Alarm 2 (AL 1) (AL 2) kunnen ingeschakeld en uitgeschakeld worden door de toets een aantal keer in te drukken onafhankelijk of het apparaat in- of ALARMuitgeschakeld is. 5. Als er een alarm afgaat, druk op de aan/uit knop om hem uit te zettenREINIGING EN ONDERHOUD• Ontkoppel het product van het stopcontact voordat u het reinigt. Reinig het product met een zachte, vochtige doek en een mild reinigingsmiddel. Veeg het daarna af met een droge doek. Gebruik geen alcohol, aceton, benzeen, schuurreinigingsmiddelen etc. om het product te reinigen. Gebruik geen harde borstels of metalen voorwerpen. • Waarschuwing. Dompel de elektrische onderdelen van het apparaat nooit onder in water tijdens het reinigen of de werking. Houd het apparaat nooit onder stromend water. • Waarschuwing.
Gebruik tijdens het reinigen nooit oplosmiddelen, schurende materialen, harde borstels, metalen voorwerpen of scherpe voorwerpen. Oplosmiddelen zijn schadelijk voor de gezondheid en kunnen de kunststof onderdelen van het apparaat aantasten, terwijl schurende reinigingsmiddelen krassen kunnen veroorzaken op het oppervlakte/de oppervlaktes. IM_OCR100_170907_V03_HR. indb 57 7/9/17 3:04 pm.
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met OK OCR 100 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wekkerradio OK
Handleiding Wekkerradio
Nieuwste handleidingen voor Wekkerradio