Novy 7848 Vision Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Novy 7848 Vision (36 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 16 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
5.3 MB
Aantal pagina's
36
Downloads
676
Product specificaties
| Merk: | Novy |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | 7848 Vision |
| Soort bediening: | Touch |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 38000 g |
| Breedte: | 1198 mm |
| Diepte: | 426 mm |
| Snoerlengte: | 1.3 m |
| Geluidsniveau: | 70 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Soort: | Hangend |
| Motor vermogen: | 200 W |
| Illuminance: | 2700 Lux |
| Motor inbegrepen: | Ja |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 490 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Recirculerend |
| Geluidsniveau (lage snelheid): | 45 dB |
| Minimale afstand van electrische hob: | 500 mm |
| Minimale afstand van gas hob: | 650 mm |
| Aantal lampen: | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Hoogte (min): | 517 mm |
| Hoogte (max): | 517 mm |
| Vermogen lamp: | 4 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 66 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | - m³/uur |
| Aantal filters: | 2 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 3 |
| Intensieve stand: | Ja |
| Geluidsniveau (medium snelheid): | 55 dB |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid): | 70 dB |
| Uitlaat locatie: | Boven |
| AC-ingangsspanning: | 200-230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
Handleiding Afzuigkap Novy
21 December 2025
26 Februari 2025
3 Oktober 2024
3 Oktober 2024
3 Oktober 2024
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
30 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026