Nokia 2600 Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Nokia 2600 (66 pagina’s), behorend tot de categorie Mobiel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 34 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Nokia 2600 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/66
Gebruikershandleiding voor de Nokia
2600
9233689
Uitgave 1

Beoordeel deze handleiding

4.4/5 (5 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Nokia
Categorie: Mobiel
Model: 2600
Kleur van het product: Grijs
Gewicht: 94.5 g
Breedte: 108 mm
Diepte: 46 mm
Hoogte: 21 mm
Capaciteit van de accu/batterij: 900 mAh
Bluetooth: Nee
Resolutie: 128 x 128 Pixels
Vormfactor: Rechthoek
MMS: Nee
Chat: Ja
Persoonlijke informatie management: Alarm clock, Calculator, Calendar
Trilalarm: Ja
Beeldscherm, aantal kleuren: 4096 kleuren
FM-radio: Nee
Intern geheugen: 4 MB
Gesprekstijd (2G): 2 uur
Type ringtone: Polyfonisch
Java-technologie: Nee
Camera achterzijde: Nee
Muziekspeler: Nee
Standby time (2G): 250 uur
Flash card support: Nee
Infrarood datapoort: Nee
Direct printen: Nee
Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)

Handleiding Nokia 2600 – volledige tekst

CONFORMITEITSVERKLARINGNOKIA CORPORATION verklaart op eigen verantwoordelijkheid dat het product RH-59 conform is aan de bepalingen van de volgende Richtlijn van de Raad: 1999/5/EG.Een kopie van de conformiteitsverklaring kunt u vinden op de volgende website: http://www.nokia.com/phones/declaration_of_conformity/.Copyright (c) 2004 Nokia. Alle rechten voorbehouden.Onrechtmatige reproductie, overdracht, distributie of opslag van dit document of een gedeelte ervan in enige vorm zonder voorafgaande geschreven toestemming van Nokia is verboden.US Patent No 5818437 and other pending patents. T9 text input software Copyright (C)1997-2004. Tegic Communications, Inc. All rights reserved.Nokia en Nokia Connecting People Navi zijn handelsmerken of gedeponeerde handelsmerken van Nokia Corporation.

Namen van andere producten en bedrijven kunnen handelsmerken of handelsnamen van de respectievelijke eigenaren zijn.Nokia tune is een geluidsmerk van Nokia Corporation.Nokia voert een beleid dat gericht is op continue ontwikkeling. Nokia behoudt zich het recht voor zonder voorafgaande kennisgeving wijzigingen en verbeteringen aan te brengen in de producten die in dit document worden beschreven.In geen geval is Nokia aansprakelijk voor enig verlies van gegevens of inkomsten of voor enige bijzondere, incidentele, onrechtstreekse of indirecte schade.De inhoud van dit document wordt zonder enige vorm van garantie verstrekt.

Tenzij vereist krachtens het toepasselijke recht, wordt geen enkele garantie gegeven betreffende de nauwkeurigheid, betrouwbaarheid of inhoud van dit document, hetzij uitdrukkelijk hetzij impliciet, daaronder mede begrepen maar niet beperkt tot impliciete garanties betreffende de verkoopbaarheid en de geschiktheid

8Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.VOOR UW VEILIGHEIDLees deze eenvoudige richtlijnen. Het niet opvolgen van de richtlijnen kan gevaarlijk of onwettig zijn. Lees de volledige gebruikershandleiding voor meer informatie.SCHAKEL HET APPARAAT ALLEEN IN ALS HET VEILIG ISSchakel de telefoon niet in als het gebruik van mobiele telefoons verboden is of als dit storing of gevaar zou kunnen opleveren.VERKEERSVEILIGHEID HEEFT VOORRANGHoud u aan de lokale wetgeving. Houd terwijl u rijdt uw handen vrij om uw voertuig te besturen. De verkeersveiligheid dient uw eerste prioriteit te hebben terwijl u rijdt.STORINGAlle draadloze telefoons kunnen gevoelig zijn voor storing. Dit kan de werking van de telefoon negatief beïnvloeden.SCHAKEL HET APPARAAT UIT IN ZIEKENHUIZENHoud u aan alle mogelijke beperkende maatregelen.

Schakel de telefoon uit in de nabijheid van medische apparatuur.SCHAKEL HET APPARAAT UIT IN VLIEGTUIGENHoud u aan alle mogelijke beperkende maatregelen. Draadloze apparatuur kan storingen veroorzaken in vliegtuigen.SCHAKEL HET APPARAAT UIT TIJDENS HET TANKENGebruik de telefoon niet in een benzinestation. Gebruik het apparaat niet in de nabijheid van brandstof of chemicaliën.

9Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.SCHAKEL HET APPARAAT UIT IN DE BUURT VAN EXPLOSIEVENHoud u aan alle mogelijke beperkende maatregelen. Gebruik de telefoon niet waar explosieven worden gebruikt.GEBRUIK HET APPARAAT VERSTANDIGGebruik het apparaat alleen in de normale positie zoals in de productdocumentatie wordt uitgelegd. Raak de antenne niet onnodig aan.DESKUNDIG ONDERHOUDDit product mag alleen door deskundigen worden geïnstalleerd of gerepareerd.TOEBEHOREN EN BATTERIJENGebruik alleen goedgekeurde toebehoren en batterijen. Sluit geen incompatibele producten aan.WATERBESTENDIGHEIDDe telefoon is niet waterbestendig. Houd het apparaat droog.AANSLUITEN OP ANDERE APPARATENWanneer u het apparaat op een ander apparaat aansluit, dient u eerst de handleiding bij het apparaat te raadplegen voor uitgebreide veiligheidsinstructies.

Sluit geen incompatibele producten aan.ALARMNUMMER KIEZENControleer of de telefoon ingeschakeld en operationeel is. Druk zo vaak als nodig is op om het scherm leeg te maken en terug te keren naar het startscherm. Toets het alarmnummer in en druk op . Geef op waar u zich bevindt. Beëindig het gesprek pas wanneer u daarvoor toestemming hebt gekregen.

10Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.■Informatie over het apparaatHet draadloze apparaat dat in deze handleiding wordt beschreven, is goedgekeurd voor gebruik in EGSM 900- en GSM 1800-netwerken. Neem contact op met uw serviceprovider voor meer informatie over netwerken.Houd u bij het gebruik van de functies van dit apparaat, aan alle regelgeving en eerbiedig de privacy en legitieme rechten van anderen. Waarschuwing: Als u andere functies van dit apparaat wilt gebruiken dan de alarmklok, moet het apparaat zijn ingeschakeld. Schakel het apparaat niet in wanneer het gebruik van draadloze apparatuur storingen of gevaar kan veroorzaken.■NetwerkdienstenOm de telefoon te kunnen gebruiken, moet u zijn aangemeld bij een aanbieder van draadloze diensten. Veel van de functies van dit apparaat zijn afhankelijk van de functies die beschikbaar zijn in het draadloze netwerk.

Deze netwerkdiensten zijn mogelijk niet in alle netwerken beschikbaar. Het kan ook zijn dat u specifieke regelingen moet treffen met uw serviceprovider voordat u de netwerkdiensten kunt gebruiken. Mogelijk krijgt u van uw serviceprovider extra instructies voor het gebruik van de diensten en informatie over de bijbehorende kosten. Bij sommige netwerken gelden beperkingen die het gebruik van netwerkdiensten negatief kunnen beïnvloeden. Zo bieden sommige netwerken geen ondersteuning voor bepaalde taalafhankelijke tekens en diensten.Het kan zijn dat uw serviceprovider verzocht heeft om bepaalde functies uit te schakelen of niet te activeren in uw apparaat. In dat geval worden deze functies niet in het menu van uw apparaat weergegeven. Neem contact op met uw serviceprovider voor meer informatie.

11Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.■Laders en toebehorenControleer het modelnummer van uw lader voordat u deze bij dit apparaat gebruikt. Dit apparaat is bedoeld voor gebruik met de volgende voedingsbronnen: ACP-7, ACP-12 en LCH-12.Waarschuwing: Gebruik alleen batterijen, laders en toebehoren die door Nokia zijn goedgekeurd voor gebruik met dit model. Het gebruik van alle andere types kan de goedkeuring of garantie doen vervallen en kan gevaarlijk zijn.Vraag uw leverancier naar de beschikbaarheid van goedgekeurde accessoires. Trek altijd aan de stekker en niet aan het snoer als u toebehoren losmaakt.Uw apparaat en toebehoren kunnen kleine onderdelen bevatten. Houd ze buiten het bereik van kleine kinderen.

12Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Algemene informatie■Stickers in het pakketDe stickers bevatten belangrijke informatie voor service en klantenondersteuning. Bewaar deze stickers op een veilige plaats.■Toegangscodes•Beveiligingscode: deze code, die bij de telefoon wordt geleverd, beveiligt de telefoon tegen onbevoegd gebruik. De standaardcode is 12345. Zie pagina 48 voor een beschrijving.•PIN-code: deze code, die bij de SIM-kaart wordt geleverd, beveiligt de kaart tegen onbevoegd gebruik. Als u de optie PIN-code vragen in het menu Beveiligingsinstellingen activeert (zie pagina 48), wordt naar de code gevraagd zodra u de telefoon inschakelt.Als u driemaal na elkaar een onjuiste PIN-code invoert, wordt de SIM-kaart geblokkeerd.

U moet de PUK-code invoeren om de blokkering van de SIM-kaart op te heffen en een nieuwe PIN-code in te voeren.•PIN2-code: deze code wordt bij sommige SIM-kaarten geleverd en is nodig voor sommige diensten, zoals kosteninstellingen. Als u driemaal na elkaar een onjuiste PIN2-code invoert, wordt PIN2-code is geblokkeerd weergegeven in het display en wordt u gevraagd de PUK2-code in te toetsen.

13Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Selecteer Toegangscodes wijzigen in het menu Beveiligingsinstellingen als u de beveiligingscode, PIN-code en PIN2-code wilt wijzigen (zie pagina 48). Houd de nieuwe codes geheim en bewaar deze op een veilige plaats uit de buurt van de telefoon.•PUK-code en PUK2-code: deze codes worden bij sommige SIM-kaarten geleverd. Neem contact op met uw serviceprovider als dit niet het geval is.

14Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.1. Aan de slag■Voordat u begintDe indicatoren die hieronder worden beschreven, worden weergegeven als de telefoon klaar is voor gebruik en geen tekens door de gebruiker zijn ingevoerd. In de volgende afbeelding ziet u het display in de standby-modus. 1. Signaalsterkte van het cellulaire netwerk op uw huidige positie.2. Batterijcapaciteit.3. Toont de naam of het operatorlogo van het netwerk waarin de telefoon op dat moment wordt gebruikt. 4. Huidige functie van de NaviTM-toets .5. Navi-toets De functie van de Navi-toets is afhankelijk van de tekst die boven de toets wordt weergegeven.6. Aan / uit-toets

15Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Hiermee schakelt u de telefoon in en uit. Als de toetsen zijn geblokkeerd, wordt het display van de telefoon ongeveer 15 seconden verlicht als u op drukt.7. Wis / afsluiten-toets Hiermee wist u tekens van het display en sluit u functies af.8. Bladertoetsen , , en .Hiermee kunt u door namen, telefoonnummers, menu's of instellingen bladeren. Tijdens een gesprek kunt u op of drukken om het volume van de hoofdtelefoon te verhogen of te verlagen. Druk vanuit de standby-modus op• voor de lijst met laatstgekozen nummers.• om de namen en telefoonnummers weer te geven die zijn opgeslagen in Contacten.• om een bericht in te toetsen.• om de indexnummers voor de menu's te gebruiken. Zie pagina 49 als u de nummers wilt wijzigen.9. Met - kunt u cijfers en letters invoeren. en worden voor verschillende bewerkingen in verschillende functies gebruikt.

16Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.■De SIM-kaart en batterij plaatsenHoud alle SIM-kaarten buiten bereik van kleine kinderen. Raadpleeg de leverancier van uw SIM-kaart voor informatie over het gebruik van SIM-diensten. Dit kan de serviceprovider, netwerkoperator of een andere leverancier zijn.1. Druk op de ontgrendeling van de achtercover (1), open de achtercover (2, 3) en verwijder de cover. 2. Verwijder de batterij door deze bij de uitsparing uit de telefoon te tillen (4).3. Trek de SIM-kaarthouder voorzichtig bij de uitsparing naar boven en open het klepje (5).

18Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.■De batterij opladen1. Steek de stekker van de lader in de aansluiting op de onderkant van de telefoon.2. Sluit de lader aan op een gewone wandcontactdoos. De indicatiebalk van de batterij begint te schuiven.Als Laadt niet op wordt weergegeven, wacht u een ogenblik. Vervolgens koppelt u de lader los, sluit u deze opnieuw aan en probeert u het nogmaals. Als de batterij nu nog niet wordt opgeladen, neemt u contact op met uw leverancier.3. Als de batterij volledig is opgeladen, stopt de indicatiebalk. Haal de stekker van de lader uit de wandcontactdoos en maak de lader los van de telefoon.■Normaal gebruikUw apparaat heeft een interne antenne.Opmerking: Zoals voor alle andere radiozendapparatuur geldt, dient onnodig contact met de antenne te worden vermeden als het apparaat is ingeschakeld.

Het aanraken van de antenne kan een nadelige invloed hebben op de gesprekskwaliteit en kan ervoor zorgen dat het apparaat meer stroom verbruikt dan noodzakelijk is. U kunt de prestaties van de antenne en de levensduur van de batterij optimaliseren door het antennegebied niet aan te raken wanneer u het apparaat gebruikt.

19Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.■De telefoon in- en uitschakelenHoud de toets enkele seconden ingedrukt.Waarschuwing: Schakel de telefoon niet in als het gebruik van mobiele telefoons verboden is of als dit storing of gevaar zou kunnen opleveren.■De covers verwisselenOpmerking: Schakel het apparaat altijd uit en zorg ervoor dat het apparaat niet met een lader of een ander apparaat is verbonden als u de cover wilt verwijderen. Raak de elektronische onderdelen niet aan terwijl u de covers verwisselt. Bevestig altijd de covers voordat u het apparaat opbergt of gebruikt.1. Druk op de ontgrendeling van de achtercover (1), open de achtercover en verwijder de cover (2).2. Verwijder voorzichtig de voorcover (3).

21Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.2. Algemene functies■Opbellen1. Toets het telefoonnummer in, voorafgegaan door een netnummer indien dit nodig is. Voor internationale gesprekken: voeg het +-teken toe door tweemaal op te drukken en toets de landcode, het netnummer (laat zo nodig de eerste 0 weg) en het telefoonnummer in.Druk op om het laatst ingetoetste cijfer te verwijderen.2. Druk op Gesprek om het nummer te bellen. Druk op of om het volume van de hoofdtelefoon tijdens een gesprek te verhogen of te verlagen.3. Druk op Beëindigen om het gesprek te beëindigen of het kiezen te onderbreken.ConferentiegesprekkenEen conferentiegesprek is een netwerkdienst waarbij maximaal vier personen aan hetzelfde gesprek kunnen deelnemen.1. Als u een nieuwe deelnemer wilt bellen, drukt u op en Opties en selecteert u Nieuw gesprek.2.

22Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Opnieuw kiezenAls u een van de laatste twintig gekozen nummers opnieuw wilt kiezen, drukt u vanuit de standby-modus eenmaal op , bladert u naar het gewenste telefoonnummer en drukt u op Gesprek.SnelkeuzeZorg dat Snelkeuze is ingeschakeld in het menu Contacten. Druk op Menu en selecteer achtereenvolgens Contacten, Snelkeuze en Bewerken. Selecteer de gewenste toets (toets 2 tot en met 9) en druk op Toewijzen. Geef aan of u de toets wilt toewijzen om te bellen of SMS-berichten te verzenden. Ga naar de gewenste naam en druk op Selecteren.■Een oproep beantwoordenDruk vanuit de standby-modus op Neem op. Druk op als u het gesprek wilt weigeren zonder het te beantwoorden. ■Bewerkingen tijdens een gesprekDruk tijdens een gesprek op en Opties en selecteer een van de volgende opties. Een groot aantal van deze opties zijn netwerkdiensten.

23Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.■Spraakberichten beluisterenDit is een netwerkdienst. Raadpleeg uw serviceprovider voor het nummer van uw voicemail. U kunt uw voicemail bellen door ingedrukt te houden in de standby-modus. Als u de eerste keer belt, moet u het nummer intoetsen. Zie pagina 39 als u het nummer van uw voicemail wilt wijzigen.Zie pagina 44 als u gesprekken wilt doorschakelen naar uw voicemail.■De toetsen blokkerenU kunt het toetsenblok blokkeren om te voorkomen dat toetsen per ongeluk worden ingedrukt.Het toetsenbord blokkeren of vrijgeven: druk vanuit de standby-modus op Menu en dan snel op .Als u de toetsenblokkering automatisch wilt inschakelen, stelt u de optie Automatische toetsenblokkering in op Aan in het menu Instellingen voor toetsenblokkering onder Instellingen.

24Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.3. Tekst intoetsenU kunt op twee verschillende manieren tekst intoetsen: via de methode voor gewone tekstinvoer en via de methode voor tekstinvoer met woordenboek , waarbij gebruik wordt gemaakt van een ingebouwde woordenlijst.Druk tweemaal op om tijdens het intoetsen van tekst snel te wisselen tussen de invoermethoden.Gewone tekstinvoer: druk op de toets waarbij de gewenste letter staat aangegeven totdat deze wordt weergegeven in het display.Tekstinvoer met woordenboek in- en uitschakelenDruk tijdens het intoetsen van tekst op (Opties) en selecteer Woordenboek.• Als u de modus voor tekstinvoer met woordenboek wilt instellen, moet u een taal selecteren in de lijst met woordenboekopties.

Tekstinvoer met woordenboek is alleen beschikbaar voor de talen die vermeld worden in de lijst.• Als u wilt terugkeren naar normale tekstinvoer, selecteert u Woordenbk uit.Tekstinvoer met woordenboek:1. Toets het woord in door eenmaal op elke toets te drukken voor een letter. Het woord verandert na elke toetsaanslag. Als u bijvoorbeeld Nokia wilt intoetsen als de Nederlandse taal is geselecteerd, drukt u op , , , en .

25Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.2. Als het gewenste woord wordt weergegeven, drukt u op en toetst u het volgende woord in.• Als u het woord wilt wijzigen, drukt u op totdat het gewenste woord wordt weergegeven. • Als een vraagteken (?) achter het woord wordt weergegeven, staat het woord niet in het woordenboek. Als u het woord wilt toevoegen aan het woordenboek, drukt u op Spellen, toetst u het woord in (via normale tekstinvoer) en drukt u op OK.Tips voor het intoetsen van tekst:• Druk op of om de cursor naar links of naar rechts te verplaatsen.• Als u een spatie wilt invoegen, drukt u op .• Druk op om een teken links van de cursor te verwijderen.

Houd ingedrukt om het display te wissen.• Als u wilt schakelen tussen hoofdletters en kleine letters of tussen gewone tekstinvoer en tekstinvoer met woordenboek, drukt u op totdat de gewenste invoermethode is geactiveerd (zie de indicator bovenaan in het display). • Houd ingedrukt als u wilt schakelen tussen letters en cijfers.• Als u een cijfer wilt toevoegen, houdt u de gewenste cijfertoets ingedrukt. • Houd ingedrukt voor een lijst met speciale tekens. Selecteer het gewenste teken en druk op Gebruiken. In de gewone tekstinvoer kunt u ook interpunctietekens en bepaalde speciale tekens invoegen door herhaaldelijk op te drukken.

26Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.•Gewone tekstinvoer: als u een letter wilt intoetsen die zich op dezelfde toets bevindt als de vorige letter, drukt u op of (of wacht u totdat de cursor wordt weergegeven) en toetst u vervolgens de nieuwe letter in.•Tekstinvoer met woordenboek: als u een samengesteld woord wilt invoegen, toetst u eerst de eerste helft van het woord in, drukt u op en toetst u de tweede helft in.

27Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.4. Menufuncties1. Druk vanuit de standby-modus op Menu.2. Druk op of om naar het gewenste menu te bladeren en druk op Selecteren om het menu te openen. Druk op om een hoofdmenu af te sluiten.3. Als een menu submenu's bevat, gaat u naar het gewenste submenu en drukt u op Selecteren om het te openen. Druk op om een submenu te sluiten.

29Copyright © 2004 Nokia. All rights 3. Profielen4. Tijdinstellingen5. Gespreks-instellingen6. Telefooninstellingen7. Kosteninstellingen8. Toebehoreninstellingen19. Beveiligingsinstellingen10. Inst. rechternavigat.toets11. Fabrieksinst. herstellen5. Alarmklok1. Alarmtijd2. Alarmtoon3. Alarm herh.6. Herinneringen1. Nieuw2. Alles bekijken23. Kalender4. Verwijderen35. Alarmtoon7. Spelletjes8. Extra's1. Rekenmachine2. Converter3. Werkblad4. Kalender5. Timer6. Stopwatch7. Componist9. SIM-diensten31. Wordt mogelijk niet weergegeven als er geen toebehoren zijn aangesloten op de telefoon.2. Alles bekijken en Verwijderen worden alleen weergegeven als er een herinnering is toegev-oegd.3. De beschikbaarheid, naam en inhoud zijn afhankelijk van de gebruikte SIM-kaart.

30Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.■Berichten (Menu 1)Een tekstbericht intoetsenU kunt berichten uit meerdere delen, samengesteld uit verschillende gewone tekstberichten, intoetsen en verzenden (netwerkdienst). De facturering wordt gebaseerd op het aantal berichten dat voor het bericht uit meerdere delen nodig is. Het aantal beschikbare tekens en het nummer van het huidige gedeelte van een bericht uit meerdere delen wordt rechtsboven in het scherm weergegeven, bijvoorbeeld 120 / 2. Als u speciale tekens (Unicode) gebruikt, zoals â, á, ë of ì, zijn er mogelijk meer delen nodig voor een bericht. Bij tekstinvoer met woordenboek kunnen Unicode-tekens worden gebruikt.Voordat u een bericht kunt verzenden, moet het telefoonnummer van uw berichtencentrale in de telefoon zijn geprogrammeerd. Zie pagina 35.1.

Druk vanuit de standby-modus op Menu en selecteer achtereenvolgens Berichten en Bericht schrijven.2. Toets het bericht in. Het aantal beschikbare tekens en het nummer van het huidige berichtdeel wordt rechtsboven in het display weergegeven.3. Druk op Opties, selecteer Verzenden, toets het telefoonnummer van de ontvanger in (of zoek het op in het telefoonboek) en druk op OK om het bericht te verzenden. Als u het bericht naar verschillende mensen wilt verzenden, selecteert u Verzendopties en Meer ontvangers. Ga naar de eerste ontvanger en druk op Verzenden. Herhaal deze procedure voor elke ontvanger.

31Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Als u het bericht wilt verzenden via een vooraf gedefinieerde distributielijst, selecteert u Verzendopties en Verz. naar lijst.U kunt ook de volgende opties kiezen: Invoegopties, Kleine letters of Grote letters, Bericht opslaan, Tekst wissen, Editor afsluiten, Instructies en Woordenboek.Opmerking: Wanneer u berichten verzendt, geeft het apparaat mogelijk de tekst 'Bericht verzonden' weer. Hiermee wordt aangegeven dat het bericht is verzonden naar het nummer van de berichtencentrale dat in het apparaat is geprogrammeerd. Dit is geen indicatie dat het bericht is ontvangen door de doellocatie. Raadpleeg uw serviceprovider voor meer informatie over berichtdiensten.Een tekstbericht lezen (Inbox)Als u tekstberichten hebt ontvangen in de standby-modus, wordt het aantal nieuwe berichten en de indicator weergegeven in het display.1.

Als u de berichten direct wilt lezen, drukt u op Toon.Als u de berichten later wilt bekijken, drukt u op . Wanneer u de berichten wilt lezen, drukt u op Menu en selecteert u Berichten en Inbox. Ga naar het gewenste bericht en druk op Selecteren.2. Gebruik of om door het bericht te bladeren.3. Terwijl u het bericht leest, kunt u op Opties drukken voor de volgende functies: Verwijderen, Beantwoorden, Chatten, Bewerken, Nummer gebruiken, Doorsturen, Als herinnering, Kleine letters of Grote letters, Gegevens en Toev. aan lijst.

32Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Concepten en verzonden itemsIn het menu Concepten kunt u de berichten weergeven die u hebt opgeslagen in het menu Bericht opslaan. In het menu Verzonden items kunt u de berichten weergeven die u hebt verzonden.Druk tijdens de weergave van een bericht op Opties voor de volgende mogelijkheden: Verwijderen, Bewerken, Nummer gebruiken, Doorsturen, Als herinnering, Kleine letters of Grote letters en Gegevens (alleen voor verzonden items).ChattenMet deze dienst voor tekstberichten kunt u tekstberichten uitwisselen met anderen. Elk chatbericht wordt verzonden als een afzonderlijk tekstbericht.

De berichten die tijdens een chatsessie worden ontvangen en verzonden, worden niet opgeslagen.Als u een chatsessie wilt starten, drukt u op Menu en selecteert u Berichten en Chatten of drukt u op Opties en selecteert u Chatten tijdens het lezen van een ontvangen tekstbericht.1. Toets het telefoonnummer van de andere persoon in of haal het op uit de telefoonlijst en druk op OK.2. Toets een benaming voor de chatsessie in en druk op OK.3. Toets het bericht in, druk op Opties en selecteer Verzenden. 4. Het antwoord van de andere persoon wordt boven uw bericht weergegeven. Als u het bericht wilt beantwoorden, drukt u op OK en herhaalt u stap 3.

33Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Tijdens het intoetsen van een bericht kunt u op Opties drukken en Chat-naam selecteren om uw benaming te wijzigen of Chat-verleden selecteren om vorige berichten weer te geven.AfbeeldingberichtenU kunt berichten met afbeeldingen verzenden en ontvangen (netwerkdienst). Afbeeldingberichten worden opgeslagen in de telefoon. Elk afbeeldingbericht is samengesteld uit meerdere tekstberichten. Het verzenden van een afbeeldingbericht kan dus meer kosten dan het verzenden van een tekstbericht.Opmerking: Alleen apparaten die deze functie ondersteunen, kunnen beeldberichten ontvangen en weergeven.Als u een afbeeldingbericht wilt maken, drukt u op Menu en selecteert u Berichten en Afbeeldingsberichten. Ga naar de gewenste afbeelding en druk op Gebruik.

Zie Een tekstbericht intoetsen op pagina 30 als u tekst aan het bericht wilt toevoegen en het bericht wilt verzenden.Een afbeeldingbericht ontvangenAls u het bericht direct wilt bekijken, drukt u op Toon. Druk op Opties voor de volgende mogelijkheden voor het afbeeldingbericht: Verwijderen, Beantwoorden, Chatten, Tekst bewerken, Afbeelding opslaan, Nummer gebruiken, Als herinnering en Gegevens.DistributielijstenU kunt tot zes distributielijsten opstellen met elk maximaal tien ontvangers.

34Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Als u een nieuwe distributielijst wilt toevoegen, drukt u op Menu en selecteert u Berichten en Distributielijsten. Druk op Opties en selecteer Lijst toevoegen. Geef de distributielijst een naam en druk op OK. Druk op Opties en selecteer Lijst bekijken. Als u een contactpersoon aan de lijst wilt toevoegen, drukt u op Opties en selecteert u Con. toevoegen. Elk bericht voor elke ontvanger wordt afzonderlijk in rekening gebracht. Gefilterde berichtenBerichten die zijn gefilterd door de optie Gefilterde nummers worden hier weergegeven. Zie pagina 28. U kunt de gefilterde berichten weergeven door op Menu te drukken en Berichten en Gefilterde berichten te selecteren.

Ga naar het gewenste bericht en druk op Selecteren.Druk op Opties en selecteer Verwijderen om het bericht te verwijderen of Weg uit lijst om het nummer waarvan het bericht werd verstuurd te verwijderen uit de lijst met gefilterde nummers.Berichten verwijderenU kunt berichten wissen door Gelezen berichten, Inbox, Concepten, Verzonden items of Gefilt. berichten te selecteren.BerichtentellerDruk op Menu en selecteer achtereenvolgens Berichten en Berichtenteller. Druk onder op de bladertoets om de nummers van verzonden en ontvangen berichten

35Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.weer te geven. Als u de berichtentellers op nul wilt zetten, selecteert u eerst Tellers wissen en vervolgens de tellers die u op nul wilt zetten.Het menu Berichtenteller bevindt zich ook onder het hoofdmenu Gespreksinfo.BerichtinstellingenInfodienstMet deze netwerkdienst kunt u berichten over verschillende onderwerpen van het netwerk ontvangen, bijvoorbeeld verkeersberichten. Neem contact op met uw serviceprovider voor meer informatie.SjablonenSelecteer Sjablonen om de standaardberichten die beschikbaar zijn voor het samenstellen van berichten weer te geven, te bewerken of te verwijderen. Smiley'sSelecteer Smiley's als u smiley's zoals ":-)" wilt invoegen in uw berichten.

U kunt de bestaande smiley's wijzigen en nieuwe smiley's toevoegen.HandtekeningenSelecteer Handtekeningtekst om de handtekening in te voegen of te bewerken, die automatisch wordt toegevoegd aan uw berichten. Selecteer Handtek. bijvgn om het automatisch invoegen van handtekeningen in- of uit te schakelen.

Dit nummer krijgt u van uw netwerkoperator.Berichten verzenden als: om het berichttype Tekst, Fax, Semafoon of E-mail te selecteren (netwerkdienst).Geldigheid van berichten: om op te geven hoe lang het netwerk moet proberen om uw bericht af te leveren (netwerkdienst).Naam van verzendprofiel wijzigen: om de naam van het verzendprofiel te wijzigen.AfleveringsrapportenSelecteer deze optie om het netwerk te vragen om afleveringsrapporten van uw tekstberichten te verzenden (netwerkdienst).Antwoord via zelfde centraleSelecteer deze optie om de ontvanger van uw bericht toe te staan een antwoord te verzenden via uw berichtencentrale (netwerkdienst).TekenondersteuningSelecteer deze optie om in te stellen of de codering Volledig of Gereduceerd wordt gebruikt tijdens het verzenden van een tekstbericht (netwerkdienst).

37Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Dienstopdr.-editorSelecteer deze optie om een dienstopdracht te verzenden naar uw serviceprovider. Dit is een netwerkdienst. Neem contact op met uw serviceprovider voor meer informatie.Select. nummerSelecteer deze optie om namen weer te geven, toe te voegen of te verwijderen in de lijst van personen wiens berichten naar dit nummer worden gefilterd. De gefilterde berichten worden rechtstreeks opgeslagen in de map Gefilterde berichten. Wanneer u gebeld wordt door een nummer uit deze lijst, klinkt geen beltoon en trilt de telefoon niet, ongeacht de modus van de telefoon. De oproepen die u niet beantwoordt, worden opgeslagen in de map Gemiste gesprekken onder Gespreksinfo. ■Contacten (Menu 2)U kunt namen en nummers opslaan in het geheugen van de telefoon (het interne telefoonboek) of in het geheugen van de SIM-kaart (SIM-telefoonboek).

In het geheugen van de telefoon kunnen maximaal 200 namen worden opgeslagen.Zoeken naar een naam en telefoonnummerDruk vanuit de standby-modus op Menu en selecteer achtereenvolgens Contacten en Zoeken. Toets het eerste teken in van de naam waarnaar u zoekt en druk op Zoeken. Druk op of om de gewenste naam te zoeken.

38Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Als de naam en het telefoonnummer zijn opgeslagen in het SIM-telefoonboek, wordt rechtsboven in het display weergegeven. Als de naam en het telefoonnummer zijn opgeslagen in het interne telefoonboek, wordt weergegeven.SNEL ZOEKEN: Druk op in de standby-modus en toets de eerste letter van de naam in. Druk op of om de gewenste naam te zoeken.U kunt ook de volgende opties in het menu Contacten selecteren:•Contact toevoegen om namen en nummers op te slaan in de lijst met contacten.•Verwijderen om namen en nummers afzonderlijk of allemaal tegelijk te verwijderen uit de lijst met contacten.•Bewerken om namen en nummers in de lijst met contacten te wijzigen.•Toon toewijzen om de gewenste beltoon in te stellen die moet worden afgespeeld wanneer u een oproep van een bepaald telefoonnummer ontvangt.

Selecteer de naam of het telefoonnummer en druk op Toewijzen. Deze functie werkt alleen als zowel het netwerk als de telefoon de identiteit van de beller kunnen identificeren.•Tel.nummer verzenden om de contactgegevens van een persoon te verzenden in een tekstbericht.•Kopiëren om namen en nummers afzonderlijk of allemaal tegelijk te kopiëren van het interne geheugen naar het geheugen van de SIM-kaart en omgekeerd.

39Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.•Snelkeuze om de snelkeuzetoetsen te activeren en de nummers te wijzigen die aan de sneltoetsen zijn toegewezen.•Gefilterde nummers: zie Select. nummer op pagina 37. •Dienstnummers om te bellen naar de dienstnummers van uw netwerkoperator als deze op de SIM-kaart zijn opgeslagen (netwerkdienst).•Info-nummers om te bellen naar de informatienummers van uw netwerkoperator als deze op de SIM-kaart zijn opgeslagen (netwerkdienst).Instellingen voor contactenDruk vanuit de standby-modus op Menu en selecteer achtereenvolgens Contacten en Instellingen. Selecteer•Nummer van voicemailbox om het telefoonnummer van uw voicemail op te slaan of te wijzigen (netwerkdienst).•Actief geheugen om op te geven of namen en nummers worden opgeslagen in het geheugen van de Telefoon of op de SIM-kaart.

Wanneer u de SIM-kaart wijzigt, wordt automatisch het geheugen van de SIM-kaart geselecteerd.•Weergave Contacten om te selecteren hoe namen en nummers worden weergegeven. Selecteer Naam nr (één naam en nummer tegelijk) of Namenlijst (alleen namen in een lijst) of Alleen naam (drie namen tegelijk weergegeven in een groot lettertype).•Geheugenstatus om te controleren hoeveel namen en nummers al zijn opgeslagen en hoeveel namen en nummers nog kunnen worden opgeslagen in de telefoonlijst.

40Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.■Gespreksinfo (Menu 3)Uw telefoon registreert gemiste, ontvangen en uitgaande oproepen, evenals de lengte van uw gesprekken en het aantal verzonden en ontvangen berichten.Als de telefoon ingeschakeld is en zich binnen het bereik van de netwerkdienst bevindt (en als het netwerk deze functie ondersteunt), worden gemiste en ontvangen oproepen geregistreerd.Lijsten met laatste oproepenDruk op Menu en selecteer Gespreksinfo en Gemiste gesprekken, Ontvangen gesprekken of Ltst gekozen nummers.Wanneer u op Opties drukt, kunt u de tijd van het gesprek weergeven, het geregistreerde nummer bewerken, weergeven of bellen, het nummer toevoegen aan de lijst met contacten of aan de lijst met gefilterde nummers of het nummer verwijderen uit de lijst met laatste oproepen.

U kunt ook een tekstbericht verzenden.Als u de lijst met laatste oproepen opnieuw wilt instellen, selecteert u Ltste gespr. verwijderen en selecteert u de lijsten die u opnieuw wilt instellen.GesprekstellersDruk op Menu en selecteer Gespreksinfo en Gespreksduur tonen om de duur van het laatste gesprek, van alle ontvangen of alle gekozen oproepen of de totale duur van alle gesprekken weer te geven.

41Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Als u de tellers op nul wilt zetten, selecteert u Timers op nul zetten en drukt u op OK. U moet de beveiligingscode intoetsen om de timers op nul te kunnen zetten.Opmerking: De uiteindelijke rekening van de serviceprovider voor oproepen en diensten kan variëren, afhankelijk van de netwerkfuncties, afrondingen, belastingen, enzovoort.BerichtentellerHet menu Berichtenteller bevindt zich ook onder het hoofdmenu Berichten, zie pagina 34.■Instellingen (Menu 4)In dit menu kunt u verschillende instellingen van de telefoon wijzigen. U kunt ook een aantal instellingen op de oorspronkelijke waarden terugzetten. Selecteer hiervoor Fabrieksinst. herstellen.TonenDruk op Menu en selecteer achtereenvolgens Instellingen en Tooninstellingen.

Selecteer•Type beltoon om de toon te selecteren die moet klinken als u een gesprek ontvangt.•Beltoonvolume om het volume voor de beltonen en waarschuwingstonen in te stellen.

42Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.•Trilsignaal om de telefoon in te stellen op trillen wanneer u een gesprek of tekstbericht ontvangt.•Berichtensignaaltoon om de toon te selecteren die moet klinken als een tekstbericht binnenkomt.•Toetsenvolume om het volume voor toetstonen te selecteren.•Waarschuwingstonen om waarschuwingssignalen in te stellen, bijvoorbeeld wanneer de capaciteit van de batterij laag is.Weergave-instellingenDruk op Menu en selecteer achtereenvolgens Instellingen en Weergave-instellingen. Selecteer•Thema's om een thema voor het display van de telefoon in te stellen of te wijzigen. Markeer het gewenste thema en druk op Opties en•Activeren en Voor huidig profiel om het thema te gebruiken voor het huidige profiel.•Activeren en Voor alle profielen om het thema te gebruiken voor alle profielen.•Bekijken om een voorbeeld van uw selectie weer te geven.

•Bewerken om het thema te bewerken. Selecteer de achtergrond die moet worden weergegeven in de standby-modus, de achtergrond voor het menu en de indicatoren voor de signaalsterkte en de batterij voor het thema.•Menuweergave om het hoofdmenu weer te geven in een raster (Raster) of een lijst (Lijst).

43Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.•Energiebesparing klok om de digitale klik en alle indicatoren in het display weer te geven als een screensaver. De indicatoren voor gemiste oproepen, toetsenblokkering, stille modus en ontvangen berichten worden weergegeven.•Operatorlogo om het operatorlogo in of uit te schakelen in de standby-modus.• Selecteer Celinformatie om de telefoon zodanig in te stellen dat wordt aangegeven wanneer de telefoon in een cellulair netwerk wordt gebruikt dat op MCN-technologie (Micro Cellular Network) is gebaseerd (netwerkdienst).•Duur van achtergrondlicht om in te stellen of de achtergrondverlichting 15 seconden moet worden ingeschakeld (Normaal), 30 seconden (Uitgebreid) of helemaal niet (Uit).

Zelfs als de achtergrondverlichting is ingesteld op Uit, wordt deze gedurende 15 seconden ingeschakeld wanneer de telefoon wordt ingeschakeld.•Helderheid om de helderheid van het display aan te passen door op en te drukken.•Screensaver om de screensaver in of uit te schakelen en de tijd in te stellen waarna de screensaver wordt ingeschakeld (Timeout). U kunt ook een afbeelding selecteren die u als screensaver wilt gebruiken (Screensaver).ProfielenU kunt de profielen aanpassen voor het gebruik van bepaalde functies, zoals beltonen, kleuren en een achtergrond.Druk op Menu en selecteer achtereenvolgens Instellingen en Profielen.

44Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.Selecteer het profiel dat u wilt wijzigen en selecteer Aanpassen. Selecteer Type beltoon, Beltoonvolume, Trilsignaal, Berichtensignaaltoon, Toetsenvolume, Waarschuwingstonen, Ritmisch achtergrondlicht, Thema's, Screensaver of Naam wijzigen (niet beschikbaar onder Normaal). Selecteer de gewenste optie en druk op OK.U kunt ook de instellingen van het geactiveerde profiel wijzigen in de menu's Tooninstellingen en Weergave-instellingen. Zie pagina 41 en 42.Snel een profiel activeren vanuit de standby-modus of tijdens een gesprek: druk kort op , ga naar het gewenste profiel en druk op OK.TijdsinstellingenDruk op Menu en selecteer achtereenvolgens Instellingen, Tijdinstellingen en•Klok en Datum instellen. Selecteer de 12-uurs of de 24-uurs notatie en stel de tijd en datum in.

Als de batterij uit de telefoon verwijderd is geweest, moet u de tijd en datum mogelijk opnieuw instellen.•Datum en tijd automatisch aanpassen. Dit is een netwerkdienst. Als u deze functie gebruikt, verlopen mogelijk eerder ingestelde alarmsignalen.OproepinstellingenDruk op Menu en selecteer achtereenvolgens Instellingen, Gespreksinstellingen en

45Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.•Doorschakelen om uw inkomende oproepen door te schakelen naar uw voicemail of naar een ander telefoonnummer (netwerkdienst).Selecteer de gewenste doorschakeloptie. Selecteer bijvoorbeeld Doorschakelen wanneer in gesprek om oproepen door te schakelen wanneer u in gesprek bent of wanneer u een inkomende oproep weigert. Er kunnen verschillende doorschakelopties tegelijkertijd actief zijn. Wanneer Alle telefoongesprekken doorschakelen is geactiveerd, wordt in het display weergegeven in de standby-modus.Schakel de geselecteerde optie in (Activeren) of uit (Annuleren), controleer of de optie is geactiveerd door Status controleren te selecteren of geef een vertraging voor het doorschakelen op Vertr.

selecteren (niet beschikbaar voor alle doorschakelopties).•Automatisch opnieuw kiezen om in te stellen dat maximaal tien pogingen moeten worden gedaan om verbinding te maken na een mislukte kiespoging.•Wachtfunctie-opties. Als deze netwerkdienst is geactiveerd, wordt u gewaarschuwd als er een nieuwe oproep binnenkomt terwijl u een gesprek voert. •Identificatie verzenden om in te stellen dat uw telefoonnummer moet worden weergegeven (Aan) of verborgen (Uit) voor de persoon die u belt (netwerkdienst). Selecteer Standaard als u de instelling wilt gebruiken die u bent overeengekomen met uw serviceprovider.•Lijn uitgaande gesprekken. Met deze netwerkdienst kunt u selecteren of lijn 1 of 2 wordt gebruikt om te telefoneren of kunt u het selecteren van een lijn voorkomen als dit door de SIM-kaart wordt ondersteund (netwerkdienst).

46Copyright © 2004 Nokia. All rights reserved.•Gefilterde nummers. Zie "Gefilterde nummers" op pagina 37.TelefooninstellingenDruk op Menu en selecteer achtereenvolgens Instellingen, Telefooninstellingen en•Taal om de gewenste taal voor displayteksten te selecteren.•Instellingen voor toetsenblokkering. Selecteer•Automatische toetsenblokkering en Aan om de automatische toetsenblokkering in te schakelen. In het display wordt Wachttijd instellen: weergegeven. Toets de tijd in en druk op OK. U kunt een tijd instellen van 10 seconden tot 59 minuten en 59 seconden. Selecteer Uit om de automatische toetsblokkering uit te schakelen.•Toetsenblokkeringscode om de toetsenblokkering in te schakelen. Toets de beveiligingscode in en druk op OK. Zie pagina 12. Nadat u Aan hebt geselecteerd, wordt telkens wanneer u op Vrijgeven drukt naar de beveiligingscode gevraagd.

Selecteer Uit om de toetsblokkering uit te schakelen.•Netwerk selecteren om in te stellen dat automatisch een cellulair netwerk moet worden geselecteerd dat in uw regio beschikbaar is. U kunt het gewenste netwerk ook handmatig selecteren.•Starttoon: om de toon in of uit te schakelen die wordt weergegeven als de telefoon wordt ingeschakeld.•Welkomstbericht. U kunt een bericht intoetsen dat kort in het display wordt weergegeven wanneer de telefoon wordt ingeschakeld.

Neem contact op met uw serviceprovider voor meer informatie.KostenbeheerOpmerking: De uiteindelijke rekening van de serviceprovider voor oproepen en diensten kan variëren, afhankelijk van de netwerkfuncties, afrondingen, belastingen, enzovoort.Druk op Menu en selecteer achtereenvolgens Instellingen, Kosteninstellingen en•Timer tijdens gesprek: hiermee kunt u de tijdsweergave tijdens een gesprek in- of uitschakelen.•Totale gespreksduur: hiermee kunt u de weergave van de gespreksduur na een gesprek in- of uitschakelen.•Gesprekskosten: hier worden de geschatte kosten van het laatste gesprek of van alle gesprekken weergegeven in de eenheden die u hebt ingesteld bij Kosten tonen in (netwerkdienst).•Vaste nummers: hiermee beperkt u uw uitgaande oproepen tot geselecteerde telefoonnummers, als de SIM-kaart dit toelaat.•Vooruitbetaald krediet: als u een voorafbetaalde SIM-kaart gebruikt, kunt u alleen bellen als voldoende kredieteenheden op de SIM-kaart aanwezig zijn (netwerkdienst).

De tekst gaat verder in het volledige PDF-bestand

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Nokia 2600 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden




Handleiding Mobiel Nokia

Nokia

Nokia 9100 Handleiding

17 Augustus 2022
Nokia

Nokia 8250 Handleiding

16 Augustus 2022
Nokia
Nokia
Nokia

Nokia N95 Handleiding

7 Februari 2022
Nokia

Nokia N91 Handleiding

8 Februari 2022
Nokia

Nokia e55 Handleiding

1 December 2021
Nokia

Nokia x3 Handleiding

8 Februari 2022
Nokia

Nokia C1-02 Handleiding

3 Februari 2022

Handleiding Mobiel

Nieuwste handleidingen voor Mobiel

Htc

HTC s740 Handleiding

14 Februari 2024
Htc

HTC Radar Handleiding

14 Februari 2024
Htc

HTC snap Handleiding

14 Februari 2024
Htc

HTC p6300 Handleiding

14 Februari 2024
Htc

HTC p3600 Handleiding

14 Februari 2024
Htc

HTC P3300 Handleiding

14 Februari 2024
Fysic

Fysic F15 Handleiding

23 Oktober 2023