Nanoleaf Essentials Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Nanoleaf Essentials (10 pagina's) in de categorie Niet gecategoriseerd. Deze handleiding was nuttig voor 130 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
16.9 MB
Aantal pagina's
10
Downloads
1.001
Product specificaties
| Merk: | Nanoleaf |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | Essentials |
| Kleur van het product: | Wit |
| Soort: | Intelligente verlichting |
| Type lamp: | LED |
| Vermogen lamp: | 9 W |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen: | Android, iOS |
| Diameter: | 61 mm |
| Smartphone ondersteuning op afstand: | Ja |
| Interface: | Bluetooth |
| Duurzaamheidscertificaten: | ENERGY STAR, RoHS |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Lengte: | 111 mm |
| Fitting/voet-type: | E27 |
| Lichtstroom: | 806 lm |
| Levensduur lamp: | 25000 uur |
| Equivalent gloeilamp vermogen: | 60 W |
| Kleur licht: | Multi |
| Naleving van duurzaamheid: | Ja |
| Dimbaar: | Ja |
| Color Rendering Index (CRI): | 90 |
| Werkt met Apple HomeKit: | Ja |
| Van kleur veranderend: | Ja |
| Kleurtemperatuur (max): | 6500 K |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Werkt met de Google Assistent: | Ja |
| Spraakbesturing: | Ja |
| Kleurtemperatuur (min): | 2700 K |
Handleiding Niet gecategoriseerd Nanoleaf
24 Juli 2025
21 Februari 2025
21 Februari 2025
21 Februari 2025
21 Februari 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026