Monacor DMG-400 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Monacor DMG-400 (2 pagina's) in de categorie Microfoon. Deze handleiding was nuttig voor 76 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
2
Downloads
1.074
Product specificaties
| Merk: | Monacor |
| Categorie: | Microfoon |
| Model: | DMG-400 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Diepte: | 385 mm |
| Soort: | Microfoon voor interviews |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Microphone direction type: | Cardioïde |
| Spreekspoel types: | Dynamisch |
| Frequentie microfoon: | 150 - 12000 Hz |
| Microphone input impedance: | 500 Ohm |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Gewicht microfoon: | 252 g |
Handleiding Microfoon Monacor
22 Juni 2023
19 Juni 2023
19 Juni 2023
19 Juni 2023
18 Juni 2023
Handleiding Microfoon
Nieuwste handleidingen voor Microfoon
23 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
19 Mei 2026