Mikrotik CSS610-8G-2S+IN Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd CSS610-8G-2S+IN
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik CSS610-8G-2S+IN (3 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik CSS610-8G-2S+IN of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/3

1
CSS610-8G-2S+IN
CSS610-8G-2S+IN
Eight 1G Ethernet ports and two SFP+ ports for 10G fiber connectivity.
Portable, powerful and extremely cost-eective – this switch is an instant classic!
8 x Gigabit
Ethernet ports
2x SFP+ for
10G fiber
Port-to-port forwardingMAC
filtering
VLANPoE-inTrac
mirroring
Broadcast
storm control
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | CSS610-8G-2S+IN |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 200 mm |
| Diepte: | 167 mm |
| Hoogte: | 46 mm |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Vermogensverbruik (max): | 11 W |
| DC voltage input: | 12 - 57 V |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Switchingcapaciteit: | - Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| 10G support: | Ja |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 8 |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -20 - 60 °C |
| Aantal moduleslots SPF+: | 2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik CSS610-8G-2S+IN stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026