Mikrotik CRS309-1G-8S+IN Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd CRS309-1G-8S+IN
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik CRS309-1G-8S+IN (21 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 30 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik CRS309-1G-8S+IN of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/21

EN - English -Quick Guide:
This Quick Guide covers the model:CRS326-24G-2S+RM, CRS326-24G-2S+IN, CRS309-1G-8S+IN, CRS125-24G-1S-IN, CRS212-1G-10S-1S+IN, CRS305-1G-
.4S+IN
This is Network Device. You can find the product model name on the case label (ID).
Please visit the user manual page on for the full up-to-date user manual. Or scan the QR code with your mobile phone.https://mt.lv/um
Technical specifications, Full EU Declaration of Conformity, brochures, and more info about products at https://mikrotik.com/products
The most relevant technical specifications for this product can be found on the last page of this Quick Guide.
Configuration manual for software in your language with additional information can be found athttps://mt.lv/help
MikroTik devices are for professional use. If you do not have qualifications please seek a consultanthttps://mikrotik.com/consultants
This device needs to be upgraded to v7.10 or the latest software version to ensure compliance with local authority regulations!
It is the end user's responsibility to follow local country regulations. All MikroTik devices must be professionally installed.
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | CRS309-1G-8S+IN |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 141 mm |
| Diepte: | 115 mm |
| Hoogte: | 28 mm |
| Frequentie van processor: | 800 MHz |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Vermogensverbruik (max): | 23 W |
| DC voltage input: | 12 - 57 V |
| Intern geheugen: | 512 MB |
| Type processor: | Ja |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Rack-montage: | Ja |
| Output current: | 1.2 A |
| Flash memory: | 16 MB |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Type geheugen: | RAM |
| Switchingcapaciteit: | 162 Gbit/s |
| MAC-adrestabel: | - entries |
| 10G support: | Ja |
| Switch type: | Managed |
| Aantal basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | 1 |
| Console port: | RS-232 |
| Netstekker: | DC-in ingang |
| Inclusief schroeven: | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd: | Ja |
| Type basis-switching RJ-45 Ethernet-poorten: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Aantal moduleslots SPF+: | 8 |
| Voltagebereik Power over Ethernet (PoE): | 18 - 57 V |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik CRS309-1G-8S+IN stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026