Mikrotik Chateau 5G Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd Chateau 5G
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik Chateau 5G (26 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 125 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik Chateau 5G of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/26

EN - English - Quick Guide:
This "Chateau 5G" series Quick Guide covers models: D53G-5HacD2HnD-TC&RG520F-EU (Chateau 5G R16).
This is Wireless Network Device. You can find the product model name on the case label (ID).
Please visit the user manual page on for the full up-to-date user manual. Or scan the QR code with your mobile phone.https://mt.lv/um
The most important technical specifications for this product can be found on the last page of this Quick Guide.
Technical specifications, brochures, and more info about products at https://mikrotik.com/products
Configuration manual for software in your language with additional information can be found athttps://mt.lv/help
MikroTik devices are for professional use. If you do not have qualifications please seek a consultanthttps://mikrotik.com/consultants
This device needs to be upgraded to RouterOS v7.13 or the latest version to ensure compliance with local country regulations!
It is the end user's responsibility to follow local country regulations, including operation within legal frequency channels, output power, cabling
requirements, and Dynamic Frequency Selection (DFS) requirements. All MikroTik radio devices must be professionally installed.
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | Chateau 5G |
| Kleur van het product: | Black, White |
| Breedte: | 240 mm |
| Diepte: | 44 mm |
| Hoogte: | 156 mm |
| Wi-Fi-standaarden: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Generatie mobiel internet: | 5G |
| USB-poort: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 1 |
| Certificering: | CE, EAC, ROHS |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Duurzaamheidscertificaten: | RoHS |
| SIM-kaartsleuf: | Ja |
| 3G/4G USB modem compatibiliteit: | Ja |
| Wifi-band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wifi-standaard: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (max): | 867 Mbit/s |
| WLAN gegevensoverdrachtsnelheid (eerste band): | 300 Mbit/s |
| Interfacetype Ethernet LAN: | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Antenne versterkingsniveau (max): | 4 dBi |
| 3G: | Ja |
| 4G: | Ja |
| Ethernet WAN: | Ja |
| Mean time between failures (MTBF): | 200000 uur |
| Aantal kanalen: | 4 kanalen |
| 5G: | Ja |
| Type WAN-aansluiting: | RJ-45 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 70 °C |
| Type product: | Router om neer te zetten |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85176990 |
| Antenne-ontwerp: | Extern |
| Aantal gastnetwerken (5 GHz): | 2 |
| Aantal gastnetwerken (2.4 GHz): | 2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik Chateau 5G stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026