Mikrotik cAP XL ac Handleiding
Mikrotik Niet gecategoriseerd cAP XL ac
Bekijk gratis de handleiding van Mikrotik cAP XL ac (27 pagina’s), behorend tot de categorie Niet gecategoriseerd. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 83 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Mikrotik cAP XL ac of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/27

EN - English -Quick Guide:
This "cAP XL ac" series Quick Guide covers models: RBcAPGi-5acD2nD-XL (cAP XL ac).
This is a wireless network device. You can find the product model name on the case label (ID).
Please visit the user manual page on for the full up-to-date user manual. Or scan the QR code with your mobile phone.https://mt.lv/um
The most important technical specifications for this product can be found on the last page of this Quick Guide.
Technical specifications, brochures, and more info about products at https://mikrotik.com/products
Configuration manual for software in your language with additional information can be found athttps://mt.lv/help
If you need help with configuration, please seek a consultanthttps://mikrotik.com/consultants
This device needs to be upgraded to RouterOS v7.18.2 or the latest stable version, to ensure compliance with local authority regulations!
It is the end users' responsibility to follow local country regulations, including operation within legal frequency channels, output power, cabling
requirements, and Dynamic Frequency Selection (DFS) requirements. All MikroTik radio devices must be installed according to instructions.
Product specificaties
| Merk: | Mikrotik |
| Categorie: | Niet gecategoriseerd |
| Model: | cAP XL ac |
| Kleur van het product: | Wit |
| Breedte: | 191 mm |
| Hoogte: | 42 mm |
| Bluetooth: | Nee |
| Stroom: | 1.2 A |
| Plaatsing: | Ceiling, Wall |
| Frequentie van processor: | 716 MHz |
| Processormodel: | IPQ4018 |
| Inclusief besturingssysteem: | RouterOS |
| Frequentieband: | 2 - 5.5 GHz |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: | 2 |
| Vermogensverbruik (max): | 24 W |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Intern geheugen: | 16 MB |
| Duurzaamheidscertificaten: | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Type processor: | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie: | 10/100/1000Base-T(X) |
| Netwerkstandaard: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Soort antenne: | Intern |
| Draadloos LAN data-overdrachtsnelheid (max): | 867 Mbit/s |
| Flash memory: | 128 MB |
| Mean time between failures (MTBF): | 100000 uur |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: | 867 Mbit/s |
| 2,4 GHz: | Ja |
| 5 GHz: | Ja |
| Power over Ethernet (PoE): | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (2.4 GHz): | 300 Mbit/s |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens (5 GHz): | 867 Mbit/s |
| DC voltage bereik: | 24 V |
| Draadloze technologie: | Wi-Fi 5 |
| WPS Push Button Security: | Ja |
| Beveiligingseigenschappen: | IPsec hardware acceleration |
| Chipset: | IPQ-4018 |
| AC-ingangsspanning: | 17 - 57 V |
| Stroomverbruik (typisch): | 11 W |
| Garantieperiode: | 5 jaar |
| 6 GHz: | Nee |
| Type Power over Ethernet (PoE) ondersteunt: | Passive PoE |
| Zendvermogen (CE): | 26 dBm |
| Termijn voor beveiligingsupdates: | IPsec hardware acceleration |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Mikrotik cAP XL ac stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Niet gecategoriseerd Mikrotik
13 Maart 2026
10 Maart 2026
8 Januari 2026
7 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
6 Januari 2026
24 December 2025
23 December 2025
22 December 2025
Handleiding Niet gecategoriseerd
Nieuwste handleidingen voor Niet gecategoriseerd
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026
30 Mei 2026