Hyundai VFHN-12SM3WF0 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Hyundai VFHN-12SM3WF0 (1 pagina's) in de categorie Vriezer. Deze handleiding was nuttig voor 50 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.7 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.445
Product specificaties
| Merk: | Hyundai |
| Categorie: | Vriezer |
| Model: | VFHN-12SM3WF0 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 550 mm |
| Diepte: | 580 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | - W |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Nettocapaciteit vriezer: | 91 l |
| Vriescapaciteit: | - kg/24u |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval: | - uur |
| Aantal planken vriezer: | 4 |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Markt positionering: | Tafelblad |
| Type product: | Vrieskast |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vriezer Hyundai
29 April 2026
29 April 2026
29 April 2026
28 April 2026
28 April 2026
Handleiding Vriezer
Nieuwste handleidingen voor Vriezer
30 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026