Hoover SM18_DL4 Handleiding

Hoover Stofzuiger SM18_DL4

Bekijk gratis de handleiding van Hoover SM18_DL4 (73 pagina’s), behorend tot de categorie Stofzuiger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 50 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Hoover SM18_DL4 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/73
®
USER MANUAL GB
MANUEL D’UTILISATION FR
BEDIENUNGSANLEITUNG DE
MANUALE ISTRUZIONI IT
GEBRUIKERSHANDLEIDING NL
MANUAL DE INSTRUÇÕES PT
MANUAL DE INSTRUCCIONES ES
BRUGERVEJLEDNING DK
BRUKSANVISNING NO
INSTRUKTIONSMANUAL SE
KÄYTTÖOHJE FI
ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΕΩΣ GR
РУКОВОДСТВО ПОЛЬЗОВАТЕЛЯ RU
INSTRUKCJA OBSŁUGI PL
NÁVOD K OBSLUZE CZ
NAVODILA ZA UPORABO SI
KULLANIM KILAVUZU TR

Beoordeel deze handleiding

4.5/5 (3 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Hoover
Categorie: Stofzuiger
Model: SM18_DL4
Kleur van het product: Black, Transparent
Breedte: 121 mm
Diepte: 161 mm
Hoogte: 400 mm
Wasbaar filter: Ja
Stofzuiger luchtfiltering: Micro
Soort reiniging: Droog
LED-indicatoren: Ja
Oplaadtijd: 4 uur
Zelf reinigende filter: Nee
Stofzuigercontainer type: Zakloos
Droog vuil: 0.5 l
Looptijd: 20 min
Accu/Batterij voltage: 18 V
Zuigstang: Nee
Materiaal wielen: Rubber
Batterij bijna leeg-indicatie: Ja
Spleetzuigmond: Ja
Oplaadstation: Ja
Gewicht (zonder accessoires): 1280 g
Ophangsysteem voor aan de muur: Ja
Ergonomische handvat: Ja
Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
Plat stuk: Nee
Merk specifieke kenmerken: ADC Technology

Handleiding Hoover SM18_DL4 – volledige tekst

17INSTRUCTIES VOOR VEILIG GEBRUIKDit toestel mag enkel gebruikt worden voor reiniging in het huis, zoals beschreven in deze gebruikersgids. Zorg ervoor dat u de instructies volledig begrijpt voordat u het apparaat in gebruik neemt. Oplader altijd uitdoen en uit het stopcontact halen voor het schoonmaken of enige andere onderhoudstaak te verrichten. Dit toestel kan gebruikt worden door kinderen vanaf 8 jaar en ouder en personen met verminderde lichamelijke, zintuiglijke of mentale capaciteiten of een gebrek aan ervaring of kennis indien ze toezicht of onderricht gehad hebben betreende het veilig gebruik van het toestel en het begrip van de gevaren in kwestie. Kinderen mogen niet met het toestel spelen. Reinigings- en gebruiksonderhoud mag niet uitgevoerd worden door kinderen zonder toezicht. Indien het stroomsnoer beschadigd is, onmiddellijk stoppen met het toestel te gebruiken.

Om veiligheidsrisico’s te voorkomen, moet het netsnoer worden vervangen door een erkend monteur van Hoover. De oplader nooit aanraken met natte handen. Gebruik alleen de oplader die oorspronkelijk bij het toestel geleverd is. Controleer of uw bronspanning dezelfde is als die vermeld op de lader. Laad de batterijen niet op bij temperaturen boven 37°C of onder 0°C. Stop de oplader in een stopcontact en verbind de oplaadkabel met het [G] Laadstation. Verzeker dat de aan/uit schakelaar op “UIT” staat, plaats de reiniger in het laadstation, en verzeker dat de doek de achterkant van het product dekt. [1]Als de reiniger aan het opladen is, zal de ‘oplaad’-LED indicator aan- en uitspringen om aan te geven dat het product aan het laden is. Als het product volledig opgeladen is en nog steeds in het laadstation staat, dan zal het icoon stoppen met aan- en uitspringen en aanblijven.

Alvorens de reiniger de eerste keer te gebruiken moet hij volledig opgeladen worden. Dit zal ongeveer 5 uur duren. Zet het apparaat terug op het laadstation na gebruik om de batterijen te herladen.

Het is normaal dat de lader warm wordt bij het opladen. Gebruik enkel toevoegingen, gebruiksartikelen of reserveonderdelen die door Hoover aanbevolen of geleverd zijn. Raap geen harde of scherpe objecten op zoals lucifers, hete assen, sigaretten of andere gelijkaardige items. Spuit niet met ontvlambare vloeistoen, reinigingsvloeistoen, aerosols of hun dampen en zuig ze ook niet op. NL.

18NLGebruik uw apparaat of oplader niet als deze defect blijkt te zijn. Hoover service: Om de veilige en doeltreende werking van het apparaat te verzekeren, adviseren wij om onderhoud of reparaties alleen door een erkende onderhoudsmonteur van Hoover uit te laten voeren. Gebruik het toestel niet om dieren of mensen te reinigen. Houd hand, voeten, losse kleding en haar uit de buurt van roterende borstels. Reinig stofbeker en -lter regelmatig. Trek de oplader niet aan de kabel uit het stopcontact. Haal bij langere afwezigheid (vakanties, etc. ) de oplader uit het stopcontact. Laad het product opnieuw op voor gebruik, aangezien batterijen uit zichzelf kunnen ontladen tijdens langere opslagperiodes. Statische elektriciteit: Sommige tapijten kunnen een kleine opbouw van statische elektriciteit veroorzaken. Ontladingen van statische elektriciteit zijn onschadelijk voor uw gezondheid.

Gebruik je toestel nooit buiten of op natte oppervlaktes of om vocht op te pikken. Vervangen van batterijenVoor veiligheidsredeneN kunnen lithium-ion batterijen in deze reiniger alleen verplaatst worden door een Hoover servicemonteur. Wanneer de batterijen niet constant kunnen opladen, neem dan contact op met de Hoover klantendienst om een vervanging te regelen. Verplaats de batterijen niet met onoplaadbare batterijen. Verwerking van batterijen na beëindiging van de levensduur. In het geval u het apparaat weg doet, dienen de batterijen eerst verwijderd te worden. Het apparaat moet ontkoppeld zijn van het net bij het verwijderen van de batterij. Gooi de batterijen veilig weg. Gebruikte batterijen moeten naar een recyclagecentrum gebracht worden en niet in het afval van het huishouden geworpen worden.

19KENMERKENOPBERGEN/LADENOpslageenheidHet product is bedoeld om in de oplaadvoet te worden bewaard. Deze dient op een vlak oppervlak of verticaal aan een wand te zijn gemonteerd. [1]Draai overtollig snoer in de achterkant op en laat het er aan de zij- of onderkant uitkomen. Aan de muur bevestigen (Benodigd gereedschap: Schroevendraaier en boor)1. Leg de kartonnen liniaal op de ondergrond waar u de voet op wilt monteren. Markeer de middelpunten van de gaten op de wand. 2. Verplaats basis en boor daarna gaten van 4. 8mm. 3. Steek hier wandpluggen in. 4. Plaats de voet op de ingedraaide schroeven en trek hem naar onder, zodat deze goed vast zit. Opladen & LED IndicatorVerzeker dat de aan/uit schakelaar op “UIT” staat, plaats de reiniger in het laadstation, en verzeker dat de doek de achterkant van het product bedekt.

Als de reiniger aan het opladen is, zal de ‘oplaad’-LED indicator aan- en uitspringen om aan te geven dat het product aan het laden is. Als het product volledig opgeladen is en nog steeds in het laadstation staat, dan zal het icoon stoppen met aan- en uitspringen en aanblijven. OPMERKING: Gebruik uitsluitend de met de zuiger meegeleverde lader om de unit weer op te laden. BELANGRIJK: Tijdens het opladen van het apparaat moet de stroomschakelaar uitgeschakeld zijn Alvorens de reiniger de eerste keer te gebruiken moet hij volledig opgeladen worden. Dit zal ongeveer 5 uur duren. Laad de batterijen niet op bij temperaturen boven 37°C of onder 0°C. Het is normaal dat de lader warm wordt bij het opladen. UW KRUIMELZUIGER GEBRUIKENLED-DISPLAY1. Haal de zuiger van de voet. 2. Schuif de schakelaar op ‘ON’ en begin te zuigen. Schuif de schakelaar terug naar ‘OFF’ om de zuiger uit te zetten. 3.

Open en reinig de eenheid en lter na elk gebruik. 4. Trek aan de hendel om de klep van het reservoir te openen en kantel het apparaat zo’n 45° boven de afvalbak. [2]BELANGRIJK: Maak het lter liefst na elk gebruik schoon.

Deze reiniger bevat een LED display. Als het apparaat aanstaat geeft het display de volgende informatie aan:Indicatie batterijniveau:• 4 streepjes = 100% lading• 3 streepjes = 75% lading• 2 streepjes = 50% ladingA. Aan/uit-schakelaarB. LED-displayC. LED-oplaadindicatieD. Verwijderbaar SpleetmondstukE. AanzuigopeningF. StofreservoirklepG. LaadbasisH. Kartonnen liniaalI. OpladerJ. StofborstelK. Stofreservoir Open TriggerL. Flexibele slang*M. Spleet borstel**alleen bepaalde modellen ** Kan variëren naargelang het model• 1 streepje = 25% lading• 0 streepje.

201. Trek aan de trekker en de stofreservoirklep zal automatisch open gaan. [6]2. Draai en verwijder het lter. [7] 3. De binnenkant kan met een vochtige doek worden gereinigd. 4. Was het lter onder lauw water, GEBRUIK GEEN REINIGINGSMIDDELEN. Let erop dat alles helemaal droog is, voordat u het weer terugzet in de stofzuiger. 5. Vervang het lter in de stofcontainer en sluit de stofcontainerklep. Het verwijderen van de batterij [8]Voor veiligheidsredenen kunnen lithium-ion batterijen in deze reiniger alleen verplaatst worden door een Hoover servicemonteur. Wanneer de batterijen niet constant kunnen opladen, neem dan contact op met de Hoover klantendienst om een vervanging te regelen. Verwerking van batterijen na beëindiging van de levensduur. Verwijder de batterijen als u de stofzuiger wegdoet.

Gebruikte batterijen moeten naar een recyclagecentrum gebracht worden en niet in het afval van het huishouden geworpen worden. Om de batterijen te verwijderen neem contact op met de Hoover klantendienst, of ga verder volgens deze instructies. Verwijder de voorkap en bovenkap van de eenheid. Maak 7 schroeven los en open de eenheid. Schroef de 6 schroeven los en open de plaats van de batterijen. Maak de kabels los en verwijder de batterijen. BELANGRIJK: Maak de batterijen helemaal leeg voordat u ze verwijdert. OPMERKING: Voor meer informatie over verwerking, hergebruik en recycling van dit product, kunt u contact opnemen met uw lokale overheid, uw afvalverwerkingsbedrijf of de winkel waar u het product heeft gekocht. BELANGRIJKE INFORMATIEOriginele reserveonderdelen en toebehoren van HooverGebruik uitsluitend originele reserveonderdelen van Hoover.

Deze zijn verkrijgbaar bij uw Hoover Dealer. Als u onderdelen bestelt, vermeld dan altijd het modelnummer. Doeklter S103 35601645Microvezel-lter S105 35601646Het milieu:Het symbool op dit product geeft aan dat het niet mag worden beschouwd als huishoudelijk afval.

In plaats daarvan moet u het inleveren bij een inzamelpunt voor het recycleren van elektrische en elektronische apparatuur. U moet het toestel weggooien in overeenstemming met de lokale voorschriften voor afvalverwerking. Voor meer informatie over verwerking, hergebruik en recycling van dit product, kunt u contact opnemen met uw lokale overheid, uw afvalverwerkingsbedrijf of de winkel waar u het product heeft gekocht. Dit product voldoet aan de Europese richtlijnen 2006/95/EC, 2004/108/EC en 2011/65/EC. HOOVER Limited Pentrebach, Merthyr Tydl, Mid Glamorgan CF48 4TUONDERHOUD VAN HET FILTERJOUW GARANTIEDe garantievoorwaarden voor dit toestel worden bepaald door onze vertegenwoordiger in het land waar het toestel wordt verkocht. Bijzonderheden omtrent deze voorwaarden zijn verkrijgbaar bij de dealer waar u het toestel hebt gekocht.

Wanneer u aanspraak wilt maken op deze garantie, dan moet u het verkoop- of ontvangstbewijs voorleggen. Wijzigingen zijn zonder voorafgaande kennisgeving mogelijk. AFSTOFBORSTELPas de stofborstel op de stofvanger om toetsenborden en andere tere gebieden te reinigen. [4]Spleet borstel*Steek het ene uiteinde van de exibele slang in de zuiginlaat, en bevestig de spleet borstel aan het andere uiteinde van de exibeleslang. [5]NL.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Hoover SM18_DL4 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden