Eurom PTC 1500 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Eurom PTC 1500 (76 pagina's) in de categorie Heater. Deze handleiding was nuttig voor 26 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
76
Downloads
1.160
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Heater |
| Model: | PTC 1500 |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Black, White |
| Aantal vermogenniveau's: | 3 |
| Gewicht: | 1200 g |
| Breedte: | 170 mm |
| Diepte: | 150 mm |
| Hoogte: | 240 mm |
| Soort: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Indicatielampje: | Ja |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Verwarmingsvermogen: | 1500 W |
| Plaatsingsopties: | Bureau |
| Verwarmingselement type: | Keramisch |
| Verwarming power (min): | 500 W |
Handleiding Heater Eurom
12 Maart 2026
23 December 2025
9 December 2025
4 Oktober 2025
14 April 2025
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026