Eurom Partytent Sail 33.600.9 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Eurom Partytent Sail 33.600.9 (12 pagina's) in de categorie Heater. Deze handleiding was nuttig voor 10 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
12
Downloads
827
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Heater |
| Model: | Partytent Sail 33.600.9 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 2800 g |
| Breedte: | 430 mm |
| Diepte: | 430 mm |
| Hoogte: | 280 mm |
| Materiaal behuizing: | Metaal |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP24 |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 14 m² |
| Geschikt voor: | Buiten |
| Instelbare thermostaat: | Nee |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Verwarmingsvermogen: | 1500 W |
| Verwarmingselement type: | Koolstofvezel |
| Verwarming power (min): | - W |
Handleiding Heater Eurom
12 Maart 2026
23 December 2025
9 December 2025
4 Oktober 2025
14 April 2025
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026