Eurom Outdoor Heatpanel RC Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Eurom Outdoor Heatpanel RC (120 pagina's) in de categorie Heater. Deze handleiding was nuttig voor 11 mensen en is beoordeeld door 3 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
120
Downloads
1.432
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Heater |
| Model: | Outdoor Heatpanel RC |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 6300 g |
| Breedte: | 1150 mm |
| Diepte: | 50 mm |
| Hoogte: | 200 mm |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IPX4 |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 12 m² |
| Geschikt voor: | Binnen & buiten |
| Instelbare thermostaat: | Nee |
| Op afstand bedienbaar: | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Verwarmingsvermogen: | 1800 W |
| Plaatsingsopties: | Ceiling, Wall |
| Verwarming power (min): | - W |
| kantel aanpassingen: | Ja |
Handleiding Heater Eurom
12 Maart 2026
23 December 2025
9 December 2025
4 Oktober 2025
14 April 2025
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026