Eurom Mon Soleil 601 WiFi Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Eurom Mon Soleil 601 WiFi (20 pagina's) in de categorie Heater. Deze handleiding was nuttig voor 31 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.0 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
20
Downloads
633
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Heater |
| Model: | Mon Soleil 601 WiFi |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 14700 g |
| Breedte: | 50 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 1000 mm |
| Soort: | Infrarood elektrisch verwarmingstoestel |
| Materiaal behuizing: | Metaal |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP24 |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Op afstand bedienbaar: | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Wifi: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Verwarmingsvermogen: | 600 W |
| Plaatsingsopties: | Muur |
| Verwarmingselement type: | Koolstofvezel |
Handleiding Heater Eurom
12 Maart 2026
23 December 2025
9 December 2025
4 Oktober 2025
14 April 2025
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026