Eurom Golden 1500 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Eurom Golden 1500 (16 pagina's) in de categorie Heater. Deze handleiding was nuttig voor 36 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.6 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
16
Downloads
1.655
Product specificaties
| Merk: | Eurom |
| Categorie: | Heater |
| Model: | Golden 1500 |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Gewicht: | 3000 g |
| Breedte: | 666 mm |
| Diepte: | 260 mm |
| Hoogte: | 100 mm |
| Soort: | Infrarood elektrisch verwarmingstoestel |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP65 |
| Afmetingen (B x D x H): | 666 x 260 x 100 mm |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Verwarmingsvermogen: | 1500 W |
| Plaatsingsopties: | Muur |
| Verwarming power (min): | - W |
| Aantal buizen: | 1 |
Handleiding Heater Eurom
12 Maart 2026
23 December 2025
9 December 2025
4 Oktober 2025
14 April 2025
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026