Electrolux KEAC7200IX Handleiding
Electrolux Vaatwasser KEAC7200IX
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux KEAC7200IX (3 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 36 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Electrolux KEAC7200IX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/3

Electrolux KEAC7200IX 911524108
94
9,9 L13 x
4:00
44
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KEAC7200IX |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38100 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Gewicht verpakking: | 39620 g |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Tijdsduur tot uitschakelen: | 240 min |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 94 kWu |
| Land van herkomst: | Polen |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zilver |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C, 90min 60°C, 160min 60°C, Auto, Glass/delicate, Eco 50°C, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.936 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Automatische deuropening: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux KEAC7200IX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026