Electrolux ESI5205LOX Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESI5205LOX
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESI5205LOX (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 73 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESI5205LOX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux ESI5205LOX 911529210
104
9,9 L13 x
3:47
49
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESI5205LOX |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 36750 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 3 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Duur cyclus: | 90 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | F |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 5 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 104 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zilver |
| Zout indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 3 |
| Energieverbruik per cyclus: | 1.039 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESI5205LOX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026