Electrolux KECB7300L Handleiding
Electrolux Vaatwasser KECB7300L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux KECB7300L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 72 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux KECB7300L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Electrolux KECB7300L 911434581
84
11,0 L13 x
4:00
44
ABCD
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KECB7300L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Gewicht: | 38670 g |
| Breedte: | 635 mm |
| Diepte: | 680 mm |
| Hoogte: | 870 mm |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | Condensatie |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Afneembaar bovenkant: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Gewicht verpakking: | 40100 g |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Tijdsduur tot uitschakelen: | 1 min |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 84 kWu |
| Laag ingebouwde capability (open aan bovenkant): | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Verborgen verwarmingselement: | Ja |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C, 90min, 160min 60°C, Auto, Eco, Glass/delicate, Normal, Quick 30min 40°C |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.821 kWu |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Inbegrepen aantal schappen: | 2 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux KECB7300L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026