Electrolux KEAC7200IW Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux KEAC7200IW (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 17 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
989
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KEAC7200IW |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38280 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Gewicht verpakking: | 39800 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 864 mm |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 94 kWu |
| Land van herkomst: | Polen |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Black,White |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Afwasprogramma's: | 60min 60°C,90min 60°C,160min 60°C,Auto,Eco 50°C,Glass/delicate,Hygiene 70°C,Quick,Turbo |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.936 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Watertoevoer: | Cold,Hot |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026