Electrolux GA60SLICCN Handleiding
Electrolux Vaatwasser GA60SLICCN
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux GA60SLICCN (4 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 52 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux GA60SLICCN of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

Brief instructions
21 4
68
3
7
5
1.On/off button
2.Programme button
3.Programme indicators
4. Display
5.Delay button
6.Option button
7. Indicators
8.Start buttonProgrammeDegree of soil, type of load
• Normal soil
• Crockery and cutlery
• All
• Crockery, cutlery, pots and pans
• Mixed soil
• Crockery, cutlery, pots and pans
• Heavy soil
• Crockery, cutlery, pots and pans
• Normal soil
• Crockery and cutlery
• Light soil
• Crockery and cutlery
• Normal or light soil
• Delicate crockery and glassware
• Normal soil
• Crockery and cutlery
• All
• Self-cleaning
• No load
Indicators Description
Washing phase. It is on when the washing phase operates.
Rinsing phase. It is on when the rinsing phase operates.
Drying phase. It is on when the drying phase operates.
End indicator.
TimeSaver indicator.
XtraDry indicator.
Rinse aid indicator. It is always off while the programme operates.
Salt indicator. It is always off while the programme operates.
Delay button.
XtraHygiene indicator.
EN
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | GA60SLICCN |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| AC invoer voltage: | 220 - 240 V |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 235 min |
| Geluidsniveau: | 40 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 234 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+++ |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Beeldscherm type: | LCD |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Wasklasse: | A |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 10 |
| Kleur handvat: | Zwart |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Grijs |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.832 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 3080 l |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.1 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Kleur deurgreep: | Zwart |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux GA60SLICCN stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026