Electrolux KEAD7200L Handleiding
Electrolux Vaatwasser KEAD7200L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux KEAD7200L (76 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 16 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Electrolux KEAD7200L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/76
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | KEAD7200L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Deurscharnieren: | Schuiven |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 878 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| AC invoer voltage: | 220 - 240 V |
| EAN code: | 7332543796694 |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | - uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| AC invoer frequentie: | 50 Hz |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Beeldscherm type: | LED |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 880 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Energie-efficiëntie-index: | A tot G |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Deurpaneel inbegrepen: | Nee |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 5 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 94 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1200 mm |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Kuip materiaal: | Roestvrijstaal |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Vloerindicatielampje: | Nee |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 2 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Beladingssensor: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 90min 65°C,Auto,Delicate,Eco 50 ºC,Quick,Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.921 kWu |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Maximale warmwatertoevoertemperatuur: | 60 °C |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Watertoevoer: | Cold,Hot |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Productnummer (PNC): | 911 535 277 |
| Afmetingen hxbxd (mm): | 818x596x550 |
| Inbouwmaten h(min./max.)xbxd (mm): | 820-880x600x550 |
| Aansluitwaarde (W): | 1950 |
| Geluidsniveau (dB) (EU 2017/1369): | 46 |
| Akoestische geluidsemissieklasse (EU 2017/1369): | C |
| Aantal couverts (EU 2017/1369): | 13 |
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369): | E |
| Installatie: | volledig geïntegreerd |
| Lengte toevoerslang (cm): | 150 |
| Lengte afvoerslang (cm): | 150 |
| Ampère: | 10 |
| Reinigingsprestatie-index (EU 2017/1369): | 1.121 |
| Droogprestatie-index (EU 2017/1369): | 1.061 |
| Energieverbruik ecoprogramma per cyclus (kWh) (EU 2017/1369): | 0.936 |
| Energieverbruik voor 100 wascycli ecoprogramma (kWh) (EU 2017/1369): | 94 |
| Energieverbruik in 'uit'-stand (W) (EU 2017/1369): | 0.5 |
| Energieverbruik in 'Stand-By'-stand (W) (EU 2017/1369): | 0.5 |
| Waterverbruik ecoprogramma per cyclus (L) (EU2017/1369): | 9.9 |
| Programmaduur (hmin) (EU 2017/1369): | 3:47 |
| Netspanning (V): | 220-240 |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Energie-efficiëntieindex (EU 2017/1369): | 55.9 |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369): | 1.121 |
| Droogefficiëntie-index (EU 2017/1369): | 1.061 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux KEAD7200L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
