Electrolux GA60SLVC Handleiding
Electrolux Vaatwasser GA60SLVC
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux GA60SLVC (4 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 12 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux GA60SLVC of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

Brief instructions
1 2345 6
CA BD E
1. On/o button4. MY TIME selection bar
2. Delay Start button5. EXTRAS buttons
3. Display 6. AUTO Sense button
ProgrammeDegree of soil, type of load
A
Quick • Light soil
• Crockery and cutlery
• All
B1h • Light soil
• Crockery and cutlery
C1h 30min• Normal soil
• Crockery, cutlery, pots and pans
D2h 40min• Heavy soil
• Crockery, cutlery, pots and pans
EECO • Normal soil
• Crockery, cutlery, pots and pans
• All
• Crockery, cutlery, pots and pans
Indicators on
the displayDescription
ECOMETER. It indicates how the programme selection impacts
energy and water consumption. The more bars are on, the lower
the consumption is.
Rinse aid indicator. It is on when the rinse aid dispenser needs
relling.
Salt indicator. It is on when the salt container needs relling.
Drying phase indicator. It is on when a programme with the
drying phase is selected. It ashes when the drying phase
operates.
Machine Care indicator. It is on when the appliance needs
internal cleaning with the Machine Care programme.
Delay Start indicator. It is on when you set the delay start.
Pause indicator. It ashes when you pause a wash cycle or the
delay countdown by opening the appliance door.
Alert indicators. They are on when a malfunction of the
appliance occurs.
EN
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | GA60SLVC |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| AC invoer voltage: | 200 - 240 V |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 39 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 234 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+++ |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 580 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Wasklasse: | A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Lade |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.821 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 3080 l |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| AC-ingangsspanning: | 200 - 240 V |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux GA60SLVC stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026