Electrolux GA60GLICSP Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux GA60GLICSP (4 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 27 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
4
Downloads
1.645
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | GA60GLICSP |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| AC invoer voltage: | 200 - 240 V |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Droogklasse: | A |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 234 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+++ |
| Beeldscherm type: | LCD |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Wasklasse: | A |
| Aantal wasprogramma's: | 9 |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.832 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 3080 l |
| Watertoevoer: | Koud |
| Stroomverbruik (indien uit): | 5 W |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026