Electrolux GA 60 LIWE Handleiding
Electrolux Vaatwasser GA 60 LIWE
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux GA 60 LIWE (4 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 36 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Electrolux GA 60 LIWE of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

Brief instructions
21 4
68
3
7
5
1.On/off button
2.Programme button
3.Programme indicators
4. Display
5.Delay button
6.Option button
7. Indicators
8.Start button
ProgrammeDegree of soil, type of load
• Normal soil
• Crockery and cutlery
• All
• Crockery, cutlery, pots and pans
• Heavy soil
• Crockery, cutlery, pots and pans
• Normal soil
• Crockery and cutlery
• Light soil
• Crockery and cutlery
• Normal or light soil
• Delicate crockery and glassware
• All
• Self-cleaning
• No load
Indicators Description
Salt indicator. It is on when the salt container needs relling.
It is always off while the programme operates.
Rinse aid indicator. It is on when the rinse aid dispenser needs relling.
It is always off while the programme operates.
Washing phase. It is on when the washing phase operates.
Rinsing phase. It is on when the rinsing phase operates.
Drying phase. It is on when the drying phase operates.
End indicator. It is on when the programme is completed.
Delay button.
TimeSaver indicator.
XtraDry indicator.
XtraHygiene indicator.
EN
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | GA 60 LIWE |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| AC invoer voltage: | 220 - 240 V |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Kinderslot: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | - min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 262 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A++ |
| Beeldscherm type: | LCD |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Wasklasse: | A |
| Geïntegreerde timer: | Ja |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Wit |
| LED backlight: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Extra droog: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Snel |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.921 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2940 l |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux GA 60 LIWE stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026