Electrolux FSE62407P Handleiding
Electrolux Vaatwasser FSE62407P
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux FSE62407P (56 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 35 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Electrolux FSE62407P of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/56
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | FSE62407P |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| AC invoer voltage: | 220 - 240 V |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Wi-Fi-besturing: | Nee |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 46 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| AC invoer frequentie: | 50 Hz |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 450 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Energie-efficiëntie-index: | A tot G |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Deurpaneel inbegrepen: | Nee |
| Geluidsemissieklasse: | C |
| Aantal wasprogramma's: | 7 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 70 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Slimline (45 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Gebruiksklaar-indicatielampje: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Beladingssensor: | Ja |
| Automatische lastherkenning: | Ja |
| Aantal sproeizones: | 2 |
| Afwasprogramma's: | 90min,Auto,Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | - kWu |
| Lengte afvoerslang: | 150 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 150 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold,Hot |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux FSE62407P stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
