Electrolux ESL46510 Handleiding


Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESL46510 (64 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 48 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESL46510 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/64
ESL 46510
................................................ .............................................
NL AFWASAUTOMAATGEBRUIKSAANWIJZING 2
EN DISHWASHERUSER MANUAL17
FR LAVE-VAISSELLENOTICE D'UTILISATION32
DE GESCHIRRSPÜLERBENUTZERINFORMATION 48

Beoordeel deze handleiding

4.2/5 (9 Beoordelingen)

Product specificaties

Merk: Electrolux
Categorie: Vaatwasser
Model: ESL46510

Handleiding Electrolux ESL46510 – volledige tekst

INHOUD1. VEILIGHEIDSINFORMATIE. 32. BESCHRIJVING VAN HET PRODUCT. 53. BEDIENINGSPANEEL. 54. PROGRAMMA’S. 65. OPTIES. 76. VOOR HET EERSTE GEBRUIK. 87. DAGELIJKS GEBRUIK. 108. AANWIJZINGEN EN TIPS. 129. ONDERHOUD EN REINIGING. 1310. PROBLEEMOPLOSSING. 1411. TECHNISCHE INFORMATIE. 1612. MILIEUBESCHERMING. 16WE DENKEN AAN UBedankt om een Electrolux-apparaat te kopen. U koos voor een product dat jaren professioneleervaring en innovatie bevat. Ingenieus en stijlvol, het werd ontworpen met u in het achterhoofd. Wanneer u het gebruikt, kunt u er op vertrouwen dat u keer op keer fantastische resultaten zultkrijgen. Welkom bij Electrolux. Ga naar onze website voor:Advies over gebruik, brochures, het oplossen van problemen en onderhoudsinformatie:www. electrolux. comRegistreer uw product voor een betere service:www. electrolux.

com/productregistrationKoop accessoires, verbruiksartikelen en originele reserveonderdelen voor uw apparaat:www. electrolux. com/shopKLANTENSERVICEWij raden altijd het gebruik van originele onderdelen aan. Zorg er als u contact opneemt met de klantenservice voor dat u de volgende gegevens bij dehand hebt. De informatie staat op het typeplaatje. model, productnummer, serienummer. Waarschuwing - Belangrijke veiligheidsinformatie. Algemene informatie en tipsMilieu-informatieWijzigingen voorbehouden. 2www. electrolux. com.

1. VEILIGHEIDSINFORMATIELees zorgvuldig de meegeleverde instruc-ties voor installatie en gebruik van het ap-paraat. De fabrikant is niet verantwoorde-lijk voor letsel en schade veroorzaakt dooreen foutieve installatie. Bewaar de instruc-ties van het apparaat voor toekomstig ge-bruik. 1. 1 Veiligheid van kinderen enkwetsbare mensenWAARSCHUWING. Gevaar voor verstikking, letsel ofpermanente invaliditeit. • Mensen, met inbegrip van kinderen,met beperkte lichamelijke, zintuiglijke ofverstandelijke vermogens of gebrek aanervaring en kennis, mogen dit apparaatniet bedienen. Zij moeten onder toe-zicht staan of instructies krijgen overhet gebruik van dit apparaat van ie-mand die verantwoordelijk is voor hunveiligheid. Laat kinderen niet met hetapparaat spelen. • Houd alle verpakkingsmaterialen uit debuurt van kinderen. • Houd alle reinigingsmiddelen uit debuurt van kinderen.

• Houd kinderen en huisdieren uit debuurt van het apparaat als de deuropen is. 1. 2 Montage• Verwijder alle verpakkingsmaterialen. • Installeer en gebruik geen beschadigdapparaat. • Installeer of gebruik het apparaat nietop een plek waar de temperatuur onderde 0 °C komt. • Volg de installatie-instructies op die zijnmeegeleverd met het apparaat. • Zorg ervoor dat het apparaat onder ennaast veilige installaties wordt geïnstal-leerd. Aansluiting aan de waterleiding• Zorg dat u de waterslangen niet be-schadigt. • Laat het water stromen tot het schoonis voordat u het apparaat aansluit opnieuwe leidingen of leidingen die langniet zijn gebruikt. • Zorg dat er geen lekkages zijn als u hetapparaat de eerste keer gebruikt. • De watertoevoerslang heeft een veilig-heidsventiel en een omhulsel met eenhoofdkabel aan de binnenkant. WAARSCHUWING. Gevaarlijke spanning.

Gevaar voor brand en elektrischeschokken. • Dit apparaat moet worden aangeslotenop een geaard stopcontact. • Controleer of de elektrische informatieop het typeplaatje overeenkomt met destroomvoorziening. Zo niet, neem dancontact op met een elektromonteur. • Gebruik altijd een correct geïnstalleerd,schokbestendig stopcontact. • Gebruik geen meerwegstekkers en ver-lengsnoeren. • Zorg dat u de hoofdstekker en kabelniet beschadigt. Neem contact op metde service-afdeling of een elektromon-teur om een beschadigde hoofdkabel tevervangen. • Steek de stekker pas in het stopcontactals de installatie is voltooid. Zorg ervoorNEDERLANDS 3.

dat het netsnoer na installatie bereik-baar is.• Trek niet aan het aansluitnoer om hetapparaat los te koppelen. Trek altijdaan de stekker.1.3 Gebruik• Dit apparaat is bedoeld voor huishou-delijk gebruik of gelijksoortige toepas-singen zoals:– Personeelskeukens in winkels, kanto-ren of andere werkomgevingen– Boerderijen– Door gasten in hotels, motels en an-dere residentiële omgevingen– Bed-and-breakfast accomodaties.WAARSCHUWING!Gevaar voor letsel.• De specificatie van het apparaat magniet worden veranderd.• Doe messen en bestek met scherpepunten in het bestekmandje met depunten omlaag in horizontale positie.• Laat de deur van het apparaat nietopen staan zonder toezicht om te voor-komen dat er iemand over struikelt.• Ga niet op de open deur zitten of staan.• Vaatwasmiddel is gevaarlijk.

Volg deveiligheidsinstructies op de verpakkingvan het vaatwasmiddel op.• Speel niet met het water van het appa-raat en drink het niet op.• Verwijder de borden pas uit het appa-raat als het programma is voltooid. Erkan vaatwasmiddel op de borden zit-ten.WAARSCHUWING!Gevaar voor elektrische schokken,brand of brandwonden.• Plaats geen ontvlambare producten ofitems die vochtig zijn door ontvlambareproducten in, bij of op het apparaat.• Gebruik geen waterstralen of stoom omhet apparaat te reinigen.• Het apparaat kan hete stoom laten ont-snappen als u de deur opent terwijl ereen programma wordt uitgevoerd.1.4 VerwijderingWAARSCHUWING!Gevaar voor letsel of verstikking.• Haal de stekker uit het stopcontact.• Snijd het netsnoer van het apparaat afen gooi dit weg.• Verwijder de deurgreep om te voorko-men dat kinderen en huisdieren opge-sloten raken in het apparaat.4www.electrolux.com

2. BESCHRIJVING VAN HET PRODUCT1112347568 9 101Bovenste sproeiarm2Onderste sproeiarm3Filters4Typeplaatje5Zoutreservoir6Waterhardheidsknop7Glansmiddeldoseerbakje8Afwasmiddeldoseerbakje9Bestekmand10 Onderkorf11 Bovenkorf2.1 Lichtstraal• Als een programma in werking is, ver-schijnt er een rode lichtstraal op devloer onder de deur van het apparaat.Als het programma klaar is, veranderthet rode licht in een groen licht.• Als het apparaat een storing heeft, gaathet rode licht knipperen.De lichtstraal gaat uit wanneer hetapparaat wordt uitgeschakeld.3. BEDIENINGSPANEEL1234567 8 91Aan/uit-toets2Display (weergave)3Toets startuitstel4Programmatoets (omlaag)5Programmatoets (omhoog)6Toets Energie besparen7Multitab-toets8AnnuleertoetsNEDERLANDS 5

9IndicatielampjesIndicatie-lampjes BeschrijvingZoutindicatielampje. Dit indicatielampje is uit als het programmawerkt.Glansmiddelindicatielampje. Dit indicatielampje is uit als het pro-gramma werkt.Einde-indicatielampje.4. PROGRAMMA’SProgramma Mate van vervui-lingType ladingProgrammafasen Options (Op-ties)11)AllesServiesgoed, be-stek en pannenVoorspoelenWassen 45°C of 70°CSpoelingenDrogenEnergie bespa-ren2Sterk bevuildServiesgoed, be-stek en pannenVoorspoelenWassen 70 °CSpoelingenDrogenEnergie bespa-ren32)Net gemaakt vuilServiesgoed en be-stekWassen 60 °CSpoeling 43)Normaal bevuildServiesgoed en be-stekVoorspoelenWassen 50 °CSpoelingenDrogenEnergie bespa-ren5Normaal of licht be-vuildTeer serviesgoeden glaswerkWassen 45 °CSpoelingenDrogenEnergie bespa-ren1) Het apparaat detecteert de mate van vervuiling en de hoeveelheid serviesgoed in dekorven.

De temperatuur en hoeveelheid water, het energieverbruik en de programmaduurworden automatisch aangepast.2) Met dit programma kunt u een pas bevuilde lading wassen. Het programma geeft goedewasresultaten in een korte tijd.3) Met dit programma hebt u de meest efficiënte water- en energieverbruik voor normaalbevuild serviesgoed en bestek. (Dit is het standaard programma voor testinstituten.)6www.electrolux.com

VerbruikswaardenProgramma1)Duur(min) Energie(KWh) Water(l)170 - 130 0.7 - 1.3 8 - 162120 - 130 1.1 - 1.2 12 - 13330 0.8 84160 - 170 0.8 - 0.9 8 - 9570 - 80 0.6 - 0.7 10 - 111) De druk en temperatuur van het water, de variaties in stroomtoevoer, de opties en dehoeveelheid vaat kan de programmaduur en de verbruikswaarden veranderen.Aanwijzingen voor testinstitutenStuur voor alle benodigde informatie over testprestaties een e-mail naar:[email protected] het productnummer (PNC) op dat u op het typeplaatje vindt.5. OPTIES5.1 Energie besparenSchakel de energiebesparendefunctie in of uit, voordat u een pro-gramma start. Deze functie kanniet worden in- of uitgeschakeldals een programma in werking is.Met deze functie wordt de temperatuur inde droogfase verlaagd.

Het energiever-bruik daalt met 25%.De borden kunnen nog nat zijn aan heteinde van het programma.5.2 Multitab-functieActiveer deze functie alleen als u alles-in-1-tabletten gebruikt.Deze functie stopt de stroom van glans-middel en zout. De bijbehorende indicatie-lampje gaan uit.De programmaduur kan stijgen.De multitabfunctie inschakelen.Schakel de multitab-functie in ofuit, voordat u een programmastart. U kunt de functie niet in-schakelen of uitschakelen als ereen programma bezig is.1. Druk op de aan-/uittoets om het appa-raat te activeren. Zorg dat het appa-raat in de instelmodus staat. Zie ‘HETPROGRAMMA INSTELLEN EN STAR-TEN'.NEDERLANDS 7

2. Druk op de multitabtoets. Het multita-bindicatielampje gaat branden. De functie blijft aan tot u de func-tie uitschakelt. Druk op de multi-tabtoets. Het multitabindicatie-lampje gaat uit. Voer deze stappen uit als u stopt methet gebruik van alles-in-1-tabeltten enapart vaatwasmiddel,glansspoelmiddel en vaatwaszoutgaat gebruiken:1. Schakel de multitabfunctie uit2. Stel de waterontharder in op hethoogste niveau. 3. Zorg ervoor dat het zoutreservoir enhet glansmiddeldoseerbakje vol zijn. 4. Start het kortste programma met eenspoelfase, zonder vaatwasmiddel enzonder servies. 5. Stel de waterontharder af op de wa-terhardheid in uw omgeving. 6. Stel de hoeveelheid glansmiddel in. 5. 3 GeluidssignalenDe geluidssignalen klinken onder de vol-gende omstandigheden:• Het programma is voltooid. • Het niveau van de waterontharder iselektronisch gewijzigd.

• Er een storing in het apparaat optreedtFabrieksinstelling: aan. U kunt degeluidssignalen uitschakelen. De geluidssignalen uitschakelen1. Druk op de aan-/uittoets om het appa-raat te activeren. Zorg dat het appa-raat in de instelmodus staat. Zie ‘HETPROGRAMMA INSTELLEN EN STAR-TEN'. 2. Druk tegelijkertijd op toets (4) en (5) enhoud de toetsen ingedrukt totdat deindicatielampjes van toets (3), (4) en (5)knipperen. 3. Druk op toets (5),• De indicatielampjes van toets (3) en(4) gaan uit. • Het indicatielampje van toets (5) blijftknipperen. • Wordt de instelling van de geluids-signalen op de display weergege-ven. AanUit4. Druk op toets (5) om de instelling tewijzigen. 5. Schakel het apparaat uit om te beves-tigen. 6. VOOR HET EERSTE GEBRUIK1. Controleer of het ingestelde niveauvan de waterontharder juist is voor dewaterhardheid in uw omgeving.

Alsdat niet het geval is, dan stelt u de wa-terontharder in. Neem contact op metuw plaatselijke waterinstantie voor in-formatie over de hardheid van het wa-ter in uw omgeving. 2. Vul het zoutreservoir. 3. Vul het glansmiddeldoseerbakje. 4. Draai de waterkraan open. 5.

5. Schakel het apparaat uit om de instel-ling te bevestigen.6.2 Het zoutreservoir vullen1. Draai de dop linksom om het zoutre-servoir te openen.2. Doe een liter water in het zoutreser-voir (alleen de eerste keer).3. Vul het zoutreservoir met regenereer-zout.4. Verwijder het zout rond de openingvan het zoutreservoir.5. Draai de dop rechtsom om het zout-reservoir te sluiten.LET OP!Water en zout kunnen uit hetzoutreservoir stromen als u het bij-vult. Gevaar voor roest. Start omdit te voorkomen een programmanadat u het zoutreservoir heeft bij-gevuld.6.3 Het glansmiddeldoseerbakje vullenMAX1234+-ABDC1. Druk op de ontgrendelknop (D) omhet deksel (C) te openen.2. Vul het glansmiddeldoseerbakje (A)niet verder dan de aanduiding 'max'.3. Verwijder gemorst glansmiddel meteen absorberend doekje om te voor-komen dat er te veel schuim ontstaat.4. Sluit het deksel.

Zorg ervoor dat hetontgrendelknopje op zijn plaats dicht-klikt.U kunt het schuifje voor de vrij tegeven hoeveelheid (B) instellentussen stand 1 (laagste hoeveel-heid) en stand 4 (hoogste hoe-veelheid).7. DAGELIJKS GEBRUIK1. Draai de waterkraan open.2. Druk op de aan-/uittoets om het appa-raat te activeren. Zorg ervoor dat hetapparaat in de instelmodus staat. Zie‘EEN PROGRAMMA INSTELLEN ENSTARTEN'.• Vul het zoutreservoir als het zoutin-dicatielampje brandt.• Vul het glansmiddeldoseerbakje alshet indicatielampje van het glans-middel brandt.3. Ruim de korven in.10 www.electrolux.com

4. Voeg vaatwasmiddel toe. 5. U dient het juiste programma in testellen en te starten voor het type la-ding en de mate van vervuiling. 7. 1 Vaatwasmiddel gebruiken2030MAX1234+-ABC1. Druk op de ontgrendelknop (B) omhet deksel (C) te openen. 2. Doe het vaatwasmiddel in het doseer-bakje (A). 3. Plaats een kleine hoeveelheid van hetvaatwasmiddel in de binnenkant vande deur van het apparaat als het pro-gramma een voorwasfase heeft. 4. Als u vaatwastabletten gebruikt,plaatst u deze in het doseerbakje (A). 5. Sluit het deksel. Zorg ervoor dat hetontgrendelknopje op zijn plaats dicht-klikt. 7. 2 Een programma instellen enstartenInstelmodusHet apparaat moet in de instelmodusstaan om bepaalde acties te accepteren. Het apparaat staat in de instelmodus alshet display na de activering 2 horizontalestatusbalkjes weergeeft.

Druk op de annuleertoets als het bedie-ningspaneel andere omstandighedenweergeeft, tot het apparaat in de instel-modus staat. Een programma starten zondereen uitgestelde start1. Draai de waterkraan open. 2. Druk op de aan-/uittoets om het appa-raat te activeren. Zorg dat het appa-raat in de instelmodus staat. 3. Stel het programma in. • Het bijbehorende nummer knippertop het display. 4. Indien gewenst kunt u de opties instel-len. 5. Sluit de deur van het apparaat. Hetprogramma wordt gestart. • Als u de deur opent, dan toont hetdisplay de programmaduur die af-loopt in stappen van 1 minuut. Een programma starten met eenuitgestelde start1. Stel het programma in. 2. Blijf op de toets uitgestelde start druk-ken tot het display de uitgestelde tijdtoont die u wilt instellen (van 1 tot 24uur). • De uitgestelde tijd knippert op dedisplay. • Het indicatielampje van de uitgestel-de start staat aan.

3. Sluit de deur van het apparaat. Het af-tellen start. • Als u de deur opent, toont het dis-play het aftellen van de uitgesteldestart die afloopt in stappen van 1uur. Nadat het aftelproces voltooid is, wordthet programma gestart.

De deur openen als hetapparaat in werking isAls u de deur opent, stopt het apparaat. Als u de deur weer sluit, gaat het appa-raat verder vanaf het punt van onderbre-king. De uitgestelde start annulerentijdens het aftellenDruk op de toets annuleren totdat het dis-play twee horizontale statusstreepjesweergeeft. NEDERLANDS 11.

Als u een uitgestelde start annu-leert, gaat het apparaat terug naarde instelmodus. U moet het pro-gramma opnieuw instellen. Het programma annulerenDruk op de toets annuleren totdat het dis-play twee horizontale statusstreepjesweergeeft. Controleer of er afwasmiddel inhet afwasmiddeldoseerbakje aan-wezig is voordat u een nieuw pro-gramma start. Aan het einde van hetprogrammaWanneer het programma is voltooid,hoort u met tussenpozen een geluidssig-naal. Het display toont 0 en het indicatie-lampje voor het einde gaat branden. 1. Druk op de aan-/uittoets om het appa-raat te deactiveren. 2. Draai de waterkraan dicht. Als u niet op de aan-/uittoetsdrukt, schakelt Auto Off het ap-paraat na een paar minuten auto-matisch uit. Dit helpt het energie-verbruik te verminderen. Laat de borden afkoelen voordat udeze uit het apparaat neemt. Heteborden zijn gevoelig voor bescha-digingen.

Ruim eerst het onderrek en danhet bovenrek uit. Er kan water liggen aan de zijkan-ten en op de deur van het appa-raat. Roestvrij staal koelt sneller afdan borden. 8. AANWIJZINGEN EN TIPS8. 1 De waterontharderHard water bevat een grote hoeveelheidmineralen die schade aan het apparaat enslechte schoonmaakresultaten kan ver-oorzaken. De waterontharder neutraliseertdeze mineralen. Het regenereerzout houdt de wateront-harder schoon en in goede staat. Het isbelangrijk om het correcte niveau voor dewaterontharder in te stellen. Dit zorgt er-voor dat de waterontharder de juiste hoe-veelheid regenereerzout en water ge-bruikt. 8. 2 De korven inruimenZie de meegeleverde folder voorvoorbeelden van het inruimen vande korven. • Gebruik het apparaat alleen om voor-werpen af te wassen die vaatwasbe-stendig zijn.

8.3 Met behulp van zout,glansmiddel en afwasmiddel• Gebruik alleen zout, glansmiddel en af-wasmiddel voor afwasautomaten. An-dere producten kunnen het apparaatbeschadigen.• Het glansmiddel helpt om tijdens delaatste spoelfase het servies te drogenzonder strepen en vlekken.• Gecombineerde afwastabletten bevat-ten vaatwasmiddel, glansmiddel en an-dere middelen. Zorg ervoor dat deze ta-bletten geschikt zijn voor de waterhard-heid in uw omgeving. Zie de instructiesop de verpakking van de producten.• Vaatwastabletten worden bij korte pro-gramma's niet helemaal opgelost. Wijbevelen u aan de tabletten alleen bijlange programma's te gebruiken, omrestjes afwasmiddel op uw serviesgoedte voorkomen.Gebruik niet meer dan de juistehoeveelheid vaatwasmiddel.

Ziede instructies van de vaatwasmid-delfabrikant.8.4 Voor het starten van eenprogrammaControleer of:• De filters schoon zijn en correct zijn ge-plaatst.• De sproeiarmen niet zijn verstopt.• De positie van de items in de mandjescorrect is.• Het programma van toepassing is ophet type lading en de mate van bevui-ling.• De juiste hoeveelheid afwasmiddel isgebruikt.• Er regenereerzout en glansmiddel istoegevoegd (tenzij u gecombineerde af-wastabletten gebruikt).• De dop van het zoutreservoir goeddicht zit.9. ONDERHOUD EN REINIGINGWAARSCHUWING!Schakel het apparaat uit en trekde stekker uit het stopcontactvoordat u onderhoudshandelingenverricht.Vuile filters en verstopte sproeiar-men verminderen de wasresulta-ten.Controleer regelmatig de filters enreinig deze zo nodig.9.1 De filters reinigenCBA1. Draai het filter (A) linksom en verwijderhet.NEDERLANDS 13

A1A22. Haal om het filter (A) te demonteren,(A1) en (A2) uit elkaar.3. Verwijder het filter (B).4. Reinig de filters met water.5. Zet het filter (B) terug in de startposi-tie. Zorg ervoor dat ze goed wordengemonteerd onder de twee geleiders(C).6. Monteer het filter (A) en zet het in po-sitie in filter (B). Rechtsom draaien tothet vastzit.Een onjuiste plaatsing van de fil-ters kan leiden tot slechte wasre-sultaten en het apparaat bescha-digen.9.2 De sproeiarmen reinigenProbeer niet de sproeiarmen te verwijde-ren.Als etensresten de openingen in desproeiarmen hebben verstopt, verwijderdeze dan met een smal en puntig voor-werp.9.3 Buitenkant reinigenMaak het apparaat schoon met een voch-tige, zachte doek.Gebruik alleen neutrale schoonmaakmid-delen. Gebruik geen schuurmiddelen,schuursponsjes of oplosmiddelen.10.

PROBLEEMOPLOSSINGHet apparaat start of stopt niet tijdens dewerking.Raadpleeg voordat u contact opneemtmet de klantenservice de informatie overhet oplossen van problemen.Bij sommige problemen wordt er opde display een alarmcode weergege-ven:• - Het apparaat wordt niet gevuldmet water.• - Het apparaat pompt geen waterweg.• - Het bescherminssysteem tegenwaterlekkage is in werking getreden.WAARSCHUWING!Schakel het apparaat uit voordat ucontroles uitvoert.Probleem Mogelijke oplossingU kunt het apparaat niet active-ren. Zorg dat de stekker in het stopcontact is ge-stoken.14 www.electrolux.com

Probleem Mogelijke oplossing Zorg dat er geen zekering in de zekeringen-kast is doorgebrand. Het programma start niet. Zorg dat de deur van het apparaat is geslo-ten. Als de uitgestelde start is ingesteld, annuleertu deze functie of wacht u tot het einde vanhet aftellen. Het apparaat wordt niet met wa-ter gevuld. Controleer of de waterkraan is geopend Zorg dat de waterdruk niet te laag is. Neemhiervoor zo nodig contact op met uw lokalewaterleidingbedrijf. Controleer of de waterkraan niet verstopt is. Controleer of het filter in de toevoerslang nietverstopt is. Controleer of er geen knikken of bochten inde watertoevoerslang aanwezig zijn. Het apparaat pompt geen wateraf. Controleer of de gootsteenafvoer niet verstoptis. Controleer of er geen knikken of bochten inde waterafvoerslang aanwezig zijn. De anti-overstromingsbeveiligingis aan.

Draai de waterkraan dicht en neem contactop met de service-afdeling. Schakel het apparaat na de controles in. Het programma gaat verder vanaf hetpunt waar het werd onderbroken. Als het probleem opnieuw optreedt,neemt u contact op met onze service-af-deling. Als de display andere alarmcodes aan-geeft, neemt u contact op met onze servi-ce-afdeling. 10. 1 Als de afwas- endroogresultaten niet naar wenszijnWitte strepen of een blauwe waas opglazen en serviesgoed. • De vrijgegeven hoeveelheid glansmiddelis te hoog. Stel de keuzeschakelaar vanhet glansmiddel in op een lagere stand. • Er is te veel vaatwasmiddel gebruikt. Vlekken en droog water komen opglazen en serviesgoed terecht. • De vrijgegeven hoeveelheid glansmiddelis niet voldoende. Stel de keuzeschake-laar van het glansmiddel in op een ho-gere stand. • De kwaliteit van het vaatwasmiddel kande oorzaak zijn. Het serviesgoed is nat.

• Het afwasprogramma bevatte geendroogfase of een droogfase op lagetemperatuur. • Het glansmiddeldoseerbakje is leeg. • De kwaliteit van het glansmiddel kan deoorzaak zijn.

Activeer hetglansmiddeldoseerbakje als demultitabfunctie geactiveerd is1. Druk op de aan-/uittoets om het appa-raat te activeren. Zorg ervoor dat hetapparaat in de instelmodus staat, zie‘HET PROGRAMMA INSTELLEN ENSTARTEN'.2. Druk tegelijkertijd op toets (4) en (5) enhoud de toetsen ingedrukt totdat deindicatielampjes van toets (3), (4) en (5)knipperen.3. Druk op toets (4).• De indicatielampjes van toets (3) en(5) gaan uit.• Het indicatielampje van toets (4) blijftknipperen.• Wordt op de display de instellingvan het glansmiddeldoseerbakjeweergegevenUitAan4. Druk op toets (4) om de instelling tewijzigen.5. Schakel het apparaat uit om de instel-ling te bevestigen.6. Stel de hoeveelheid glansmiddel in.7. Vul het glansmiddeldoseerbakje.11. TECHNISCHE INFORMATIEAfmeting Breedte / hoogte / diepte(mm) 446 / 818 - 898 / 550Aansluiting op het elek-triciteitsnet Zie het typeplaatje.

Voltage 220-240 V Tijd 50 HzWaterdruk Min. / max. (bar / MPa) (0.5 / 0.05 ) / (8 / 0.8 )Watertoevoer 1)Koud water of warm water2)max. 60 °CVermogen Couverts 9Energieverbruik Modus aan 0.10 WModus uit 0.10 W1) Sluit de slang aan op een kraan met 3/4”-schroefdraad.2) Als het hete water door alternatieve, milieuvriendelijkere energiebronnen geproduceerdwordt (bijv. zonnepanelen en windenergie), gebruik dan een heetwatervoorziening om hetenergieverbruik te verminderen.12. MILIEUBESCHERMINGRecycle de materialen met het symbool . Gooi de verpakking in een geschikteverzamelcontainer om het te recyclen.Help om het milieu en devolksgezondheid te beschermen enrecycle het afval van elektrische enelektronische apparaten. Gooi apparatengemarkeerd met het symbool niet wegmet het huishoudelijk afval.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESL46510 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden