Electrolux ESF66710X Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESF66710X
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESF66710X (96 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESF66710X of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/96

gebruiksaanwijzing
notice d'utilisation
benutzerinformation
user manual
Afwasmachine
Lave-vaisselle
Geschirrspüler
Dishwasher
ESF 66710
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESF66710X |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 620 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Droogklasse: | A |
| Geluidsniveau: | 47 dB |
| Waterconsumptie per cyclus: | 12 l |
| Wasklasse: | A |
| AquaSensor functie: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESF66710X stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026