Electrolux EES47310IX Handleiding
Electrolux Vaatwasser EES47310IX
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EES47310IX (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 68 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EES47310IX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Δελτίο πληροφοριών προϊόντος
Δελτίο πληροφοριών προϊόντος
Δελτίο πληροφοριών προϊόντος
Δελτίο πληροφοριών προϊόντοςΔελτίο πληροφοριών προϊόντος
Επωνυμία ή εμπορικό σήμα του προμηθευτή:
Επωνυμία ή εμπορικό σήμα του προμηθευτή:
Επωνυμία ή εμπορικό σήμα του προμηθευτή:
Επωνυμία ή εμπορικό σήμα του προμηθευτή:Επωνυμία ή εμπορικό σήμα του προμηθευτή:Electrolux
Διεύθυνση του προμηθευτή:
Διεύθυνση του προμηθευτή:
Διεύθυνση του προμηθευτή:
Διεύθυνση του προμηθευτή:Διεύθυνση του προμηθευτή:Electrolux - 26 al. Powstancow Slaskich 30-570 - Krakow - PL
Αναγνωριστικό του μοντέλου:
Αναγνωριστικό του μοντέλου:
Αναγνωριστικό του μοντέλου:
Αναγνωριστικό του μοντέλου:Αναγνωριστικό του μοντέλου:EES47310IX 911524126
Γενικές παράμετροι προϊόντος:
Γενικές παράμετροι προϊόντος:
Γενικές παράμετροι προϊόντος:
Γενικές παράμετροι προϊόντος:Γενικές παράμετροι προϊόντος:
ΠαράμετροςΤιμήΠαράμετροςΤιμή
Ονομαστική χωρητικότητα (b
) (ps)13Διαστάσεις σε cm
Ύψος82
Πλάτος60
Βάθος58
EEI ()
b49,9 Τάξη ενεργειακής απόδοσης
()
bD ()
d
Δείκτης επιδόσεων
καθαρισμού ()
b1,121 Δείκτης επιδόσεων
στεγνώματος ()
b1,061
Κατανάλωση ενέργειας σε
kWh [ανά κύκλο], βάσει του
προγράμματος eco με
εισροή κρύου νερού. Η
πραγματική κατανάλωση
ενέργειας εξαρτάται από τον
τρόπο χρήσης της συσκευής.
0,835
Κατανάλωση νερού σε λίτρα
[ανά κύκλο], βάσει του
προγράμματος eco. Η
πραγματική κατανάλωση
νερού εξαρτάται από τον
τρόπο χρήσης της συσκευής
και τη σκληρότητα του
νερού.
9,9
Διάρκεια προγράμματος ()
b
(ώρες:λεπτά) 4:00Τύποςεντοιχιζόμενο
Εκπομπές αερόφερτου
ακουστικού θορύβου () (dB
b
(A) re 1 pW)
44
Κατηγορία εκπομπών
αερόφερτου ακουστικού
θορύβου ()
bB ()
d
Κατάσταση εκτός
λειτουργίας (W) (κατά
περίπτωση)
0,50 Κατάσταση αναμονής (W)
(κατά περίπτωση)0,50
Καθυστέρηση έναρξης (W)
(κατά περίπτωση)4,00 Δικτυωμένη αναμονή (W)
(κατά περίπτωση)-
Ελάχιστη διάρκεια της εγγύησης που προσφέρει ο προμηθευτής:
Ελάχιστη διάρκεια της εγγύησης που προσφέρει ο προμηθευτής:
Ελάχιστη διάρκεια της εγγύησης που προσφέρει ο προμηθευτής:
Ελάχιστη διάρκεια της εγγύησης που προσφέρει ο προμηθευτής:Ελάχιστη διάρκεια της εγγύησης που προσφέρει ο προμηθευτής:24 μήνες
Συμπληρωματικές πληροφορίες:
Συμπληρωματικές πληροφορίες:
Συμπληρωματικές πληροφορίες:
Συμπληρωματικές πληροφορίες:Συμπληρωματικές πληροφορίες:
Σύνδεσμος προς τον ιστότοπο του προμηθευτή, όπου βρίσκονται οι πληροφορίες του παραρτήματος II σημείο 6 του
κανονισμού (ΕΕ) 2019/2022 της Επιτροπής: https://support.electroluxgroup.eu/external/PISlink/Products/911524126
() this item shall not be considered relevant for the purposes of Article 2(6) of Regulation (EU) 2017/1369.
a
() για το πρόγραμμα eco.
b
() changes to these items shall not be considered relevant for the purposes of paragraph 4 of Article 4 of Regulation (EU) 2017/1369.
c
() if the product database automatically generates the definitive content of this cell the supplier shall not enter these data.
d
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EES47310IX |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38200 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 575 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 550 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 84 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Afwasprogramma's: | 30min 60°C,Eco 50°C,Intensive 70°C,Normal,Soak |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.84 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.5 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 880 mm |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EES47310IX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026