Electrolux EEG62300L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEG62300L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEG62300L (1 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 30 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEG62300L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/1

Ražojuma informācijas lapa
Ražojuma informācijas lapa
Ražojuma informācijas lapa
Ražojuma informācijas lapaRažojuma informācijas lapa
Piegādātāja nosaukums vai preču zīme:
Piegādātāja nosaukums vai preču zīme:
Piegādātāja nosaukums vai preču zīme:
Piegādātāja nosaukums vai preču zīme:Piegādātāja nosaukums vai preču zīme:Electrolux
Piegādātāja adrese:
Piegādātāja adrese:
Piegādātāja adrese:
Piegādātāja adrese:Piegādātāja adrese:Electrolux - 26 al. Powstancow Slaskich 30-570 - Krakow - PL
Modeļa identifikators:
Modeļa identifikators:
Modeļa identifikators:
Modeļa identifikators:Modeļa identifikators:EEG62300L 911077021
Vispārējie ražojuma parametri:
Vispārējie ražojuma parametri:
Vispārējie ražojuma parametri:
Vispārējie ražojuma parametri:Vispārējie ražojuma parametri:
Parametrs VērtībaParametrs Vērtība
Nominālā ietilpība () (ps)
b9Izmēri cm
Augstums 82
Platums 45
Dziļums 55
EEI ()
b49,8 Energoefektivitātes klase ()
bD ()
d
Mazgāšanas veiktspējas
indeks ()
b1,121 Žāvēšanas veiktspējas
indekss ()
b1,061
Enerģijas patēriņš
programmā “eco” kWh [uz
ciklu], izmantojot aukstā
ūdens padevi. Faktiskais
enerģijas patēriņš ir atkarīgs
no tā, kā iekārta tiks
izmantota.
0,628
Ūdens patēriņš programmā
“eco” litros [uz ciklu].
Faktiskais ūdens patēriņš ir
atkarīgs no tā, kā iekārta tiks
izmantota, un no ūdens
cietības.
9,9
Programmas ilgums () (h:
b
min) 4:00 Veidsiebūvējama
Gaisvadītā trokšņa emisijas (b
) (dB(A) re 1 pW)44 Gaisvadītā trokšņa emisijas
klase ()
bB ()
d
Izslēgtais režīms (W)
(attiecīgā gadījumā)0,50 Gaidstāves režīms (W)
(attiecīgā gadījumā)0,50
Palaides atlikšanas režīms
(W) (attiecīgā gadījumā)4,00 Tīklierosas gaidstāves režīms
(W) (attiecīgā gadījumā)-
Piegādātāja piedāvātās garantijas minimālais ilgums:
Piegādātāja piedāvātās garantijas minimālais ilgums:
Piegādātāja piedāvātās garantijas minimālais ilgums:
Piegādātāja piedāvātās garantijas minimālais ilgums:Piegādātāja piedāvātās garantijas minimālais ilgums:24 mēnešus
Papildu informācija:
Papildu informācija:
Papildu informācija:
Papildu informācija:Papildu informācija:
Tīmekļa saite uz piegādātāja tīmekļvietni, kur atrodama Komisijas Regulas (ES)2019/2022 II pielikuma 6. punktā minētā
informācija: https://support.electroluxgroup.eu/external/PISlink/Products/911077021
() this item shall not be considered relevant for the purposes of Article 2(6) of Regulation (EU) 2017/1369.
a
() Programmā “eco”.
b
() changes to these items shall not be considered relevant for the purposes of paragraph 4 of Article 4 of Regulation (EU) 2017/1369.
c
() if the product database automatically generates the definitive content of this cell the supplier shall not enter these data.
d
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEG62300L |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 9 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | D |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 30 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 63 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| LED backlight: | Nee |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Nee |
| Aantal sproeizones: | 2 |
| Afwasprogramma's: | 60min, 90min, 160min, Eco, Hygiene, Quick 30min 40°C, Rinse |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Temperatuur (max): | 69 °C |
| Onderste korf: | Vouwbaar |
| Onderste korf rektype: | Dubbel |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEG62300L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026