Electrolux EEM69410W Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEM69410W
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEM69410W (68 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 38 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEM69410W of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/68

EEM69410W
EN DishwasherUser Manual2
ES LavavajillasManual de instrucciones34
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEM69410W |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38670 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 15 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | C |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 11 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geïntegreerde timer: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 76 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Bestek compartiment type: | Lade |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Glasbescherming: | Ja |
| Beladingssensor: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 160min,60min,90min,Auto,Economy,Quick,Rinse |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.76 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.8 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.8 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | 69 °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Minimale waterdruk: | 50 kPa |
| Maximale waterdruk: | 800 kPa |
| AC-ingangsspanning: | 200 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Energie-efficiëntieindex (EU 2017/1369): | 43.9 |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEM69410W stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026