Electrolux EEM68510W Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EEM68510W (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 51 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.629
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEM68510W |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 560 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 42 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Ja |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 560 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 64 kWu |
| Diepte wanneer de deur open is: | 1240 mm |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.644 kWu |
| Lengte afvoerslang: | 1.8 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.8 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026