Electrolux EEG70001 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Electrolux EEG70001 (1 pagina's) in de categorie Vaatwasser. Deze handleiding was nuttig voor 11 mensen en is beoordeeld door 2 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
1
Downloads
1.205
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEG70001 |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Touch |
| Deurscharnieren: | Schuiven |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 38670 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Kinderslot: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | E |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.5 l |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 94 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Voetenverstelling: | 80 mm |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min 65ºC,90min,160min 60°C,Auto,Economy,Quick 30min 40°C,Rinse |
| Lengte afvoerslang: | 1.8 m |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Watertoevoer: | Cold,Hot |
| Manden verstelbare plaatsing: | Lower,Upper |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Aangepast paneel gewicht (max): | 10000 g |
| Aangepast paneel gewicht (min): | 1500 g |
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026