Delonghi Young FH1130 Handleiding
Delonghi Vasaló sajtó Young FH1130
Bekijk gratis de handleiding van Delonghi Young FH1130 (5 pagina’s), behorend tot de categorie Vasaló sajtó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 127 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Delonghi Young FH1130 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/5

10
IMPORTANT SAFEGUARDS
Read all the Instruction for Use carefully before using
the appliance. Keep this Instructions for Use.
• Ifthepowercableisdamaged,itmust
bereplacedbythemanufacturerorthe
manufacturer’s Customer Experience in
ordertoavoidallrisk.
• Neverimmersetheapplianceinwater.
• When in operation, accessibleexternal
surfaces and the lid can become very
hot.Alwaysuse the handgrip, handles
andbuttons.
Useovenglovesifnecessary.
• Thiselectricalapplianceoperatesathigh
temperatureswhichcouldcauseburns.
• Thisappliancecanbeusedbychildren
agedfrom8yearsandaboveandper-
sonswith reducedphysical,sensoryor
mentalcapabilitiesorlackofexperience
andknowledgeiftheyhavebeengiven
supervision or instruction concerning
useoftheapplianceinasafewayand
understandthehazardsinvolved.
Childrenshouldbesupervisedtoensure
thattheydonotplaywiththeappliance.
Cleaningandusermaintenanceshould
not be carried out by children, unless
theyaremorethaneightyearsoldand
underconstantsupervision.
Keep the appliance and power cable
awayfromchildrenundereightyearsof
age.
•
Donotpreheattheappliancewhenempty.
• Donotusetheappliancewithoutfood,
youmightdamageit.
• Thisishouseholdapplianceonly.
It is notintended tobe used in: sta
kitchenareasinshops,ocesandoth-
erworkingenvironments;farmhouses;
by clients in hotels, motels and other
residentialtypeenvironments;bedand
breakfasttypeenvironments.
• Theappliancemustnotbeoperatedby
atimeroraseparateremotecontrolsys-
tem.
Danger!
Failureto observe thewarning mayresultin life threatening
injurybyelectricshock.
• Beforeusingtheappliance,checkthatthevoltageofthe
mainspowersupplycorrespondstothevalueindicatedon
theapplianceratingplate.
• Connecttheappliancetoanecientlyearthedsocketwith
aminimumcurrentratingof10Aonly.
Themanufacturerdeclinesallliabilityintheeventthatthis
importantaccident-preventionruleisnotrespected.
Danger of burns!
Failuretoobservethewarningscouldresultinscaldsorburns.
• Whileinoperation,theappliancebecomeshot.
DONOTLEAVEWITHINREACHOFCHILDREN.
• Movetheappliancebythehandlesonly.
Nevermovetheapplianceusingthebowlhandgrip.
•Neverleave the power cable hanging from the edge of
thesurfacetheapplianceisrestingonwhereitcouldbe
graspedbyachildorgetinthewayoftheuser.
• Hotsteammaycomeoutofthevents.Takegreatcare!
Important!
Failuretoobservethewarningsmayresultinlifethreatening
injuryordamagetotheappliance.
• Neverlocatetheappliancenearsourcesofheat.
• Thebowltsautomaticallyontothecentralpin.
Toavoiddamage,neverrotateitmanuallytondtheright
position.
• Neverinsertanythingintotheventilationopenings.
Makesuretheyareunobstructed.
• DonotllthebowlwithliquidabovetheMAXlevel(R).
• Donotputmoreoilinthebowlthanthemaximumlevel
ontheoilmeasure(level5)
Please note:
Thissymbolidentiesimportantadviceorinformationfortheuser.
Product specificaties
| Merk: | Delonghi |
| Categorie: | Vasaló sajtó |
| Model: | Young FH1130 |
| Kleur van het product: | Black, Grey |
| Timer: | Ja |
| Breedte: | 398 mm |
| Diepte: | 325 mm |
| Hoogte: | 290 mm |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Vermogen: | 1400 W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Bowl materiaal: | Keramisch |
| Inhoud: | - l |
| Frituurfunctie: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Vis: | Ja |
| Vlees: | Ja |
| Aardappelen: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Delonghi Young FH1130 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vasaló sajtó Delonghi
7 Mei 2023
1 Januari 2022
Handleiding Vasaló sajtó
Nieuwste handleidingen voor Vasaló sajtó
20 Mei 2026
6 Mei 2026
5 Mei 2026
1 April 2026
31 Maart 2026
24 Maart 2026
4 Maart 2026
3 Maart 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026