Delonghi Multifry Classic FH1163 Handleiding
Delonghi Vasaló sajtó Multifry Classic FH1163
Bekijk gratis de handleiding van Delonghi Multifry Classic FH1163 (11 pagina’s), behorend tot de categorie Vasaló sajtó. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 71 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Delonghi Multifry Classic FH1163 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/11

www.delonghi.com
5712511041/05.15
Product specificaties
| Merk: | Delonghi |
| Categorie: | Vasaló sajtó |
| Model: | Multifry Classic FH1163 |
| Kleur van het product: | Black,Grey |
| Aantal vermogenniveau's: | 4 |
| Breedte: | 395 mm |
| Diepte: | 325 mm |
| Hoogte: | 270 mm |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Vermogen: | 1400 W |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Inhoud: | - l |
| Frituurfunctie: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Verwijderbare mengstaaf: | Ja |
| Cake: | Ja |
| Vis: | Ja |
| Vlees: | Ja |
| Aardappelen: | Ja |
| Automatisch mengen: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Delonghi Multifry Classic FH1163 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vasaló sajtó Delonghi
7 Mei 2023
1 Januari 2022
Handleiding Vasaló sajtó
Nieuwste handleidingen voor Vasaló sajtó
20 Mei 2026
6 Mei 2026
5 Mei 2026
1 April 2026
31 Maart 2026
24 Maart 2026
4 Maart 2026
3 Maart 2026
26 Februari 2026
26 Februari 2026