De Dietrich DHD7961B Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor De Dietrich DHD7961B (177 pagina's) in de categorie Afzuigkap. Deze handleiding was nuttig voor 12 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.5 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
15.5 MB
Aantal pagina's
177
Downloads
256
Product specificaties
| Merk: | De Dietrich |
| Categorie: | Afzuigkap |
| Model: | DHD7961B |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Gewicht: | 3700 g |
| Breedte: | 860 mm |
| Diepte: | 340 mm |
| Hoogte: | 742 mm |
| Netbelasting: | 255 W |
| Geluidsniveau: | 29.9 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Jaarlijks energieverbruik: | - kWu |
| Breedte verpakking: | 1010 mm |
| Hoogte verpakking: | 430 mm |
| Soort: | Inbouw |
| Motor vermogen: | - W |
| Maximale afzuigcapaciteit: | 520 m³/uur |
| Afzuigmethode: | Luchtafvoer |
| Fluid dynamic efficiency class: | A |
| Verlichtingefficiëntieklasse: | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse: | E |
| Aantal lampen: | 1 gloeilamp(en) |
| Type lamp: | LED |
| Soort vetfilter: | Houtskool |
| Vermogen lamp: | 5 W |
| Geluidsniveau (hoge snelheid: | 46.2 dB |
| Maximum hercirculeringsvermogen: | 650 m³/uur |
| Aantal filters: | 2 stuk(s) |
| Aantal snelheden: | 4 |
| Stroom: | 10 A |
| Duurzaamheidscertificaten: | ENERGY STAR |
| AC-ingangsspanning: | 220 -240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
Handleiding Afzuigkap De Dietrich
28 Maart 2026
8 September 2025
30 Augustus 2025
30 Augustus 2025
29 Augustus 2025
Handleiding Afzuigkap
Nieuwste handleidingen voor Afzuigkap
25 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026
20 Mei 2026
20 Mei 2026