De Dietrich DFW812X Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor De Dietrich DFW812X (56 pagina's) in de categorie Wasmachine. Deze handleiding was nuttig voor 28 mensen en is beoordeeld door 8 gebruikers met een gemiddelde van 4.3 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
56
Downloads
452
Product specificaties
| Merk: | De Dietrich |
| Categorie: | Wasmachine |
| Model: | DFW812X |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Gewicht: | 80000 g |
| Breedte: | 590 mm |
| Diepte: | 590 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Type lader: | Voorbelading |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+ |
| Stroomvoorziening: | 220-230 V, 50 Hz, 10 A |
| Energieverbruik wassen: | 1.36 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus: | 59 l |
| Wasklasse: | A |
| Sopschuimbewaking: | Ja |
| Onbalanscontrolesysteem: | Ja |
| Maximale centrifugesnelheid: | 1200 RPM |
| Aantal wasprogramma's: | 16 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 8 kg |
| Stroomverbruik (typisch): | 2200 W |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Wasprogramma's: | Hygiene/anti-allergy,Black |
Handleiding Wasmachine De Dietrich
5 Mei 2026
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
29 Augustus 2025
14 November 2024
Handleiding Wasmachine
Nieuwste handleidingen voor Wasmachine
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026
25 Mei 2026