CYP AU-11HB Handleiding
CYP Audio/video-converter AU-11HB
Bekijk gratis de handleiding van CYP AU-11HB (16 pagina’s), behorend tot de categorie Audio/video-converter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 41 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over CYP AU-11HB of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/16

AU-11HB
Audio Only Source to HDMI Bridge
OPERATION MANUAL
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Audio/video-converter |
| Model: | AU-11HB |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 160 g |
| Breedte: | 75 mm |
| Diepte: | 100 mm |
| Hoogte: | 30 mm |
| Gewicht verpakking: | 440 g |
| Audio-ingang (L, R): | 1 |
| Stroomverbruik: | 2600 mA |
| Digitale audio optische in: | 1 |
| Aantal HDMI-uitgangen: | 1 |
| Operating voltage: | 5 V |
| Stroomverbruik (typisch): | 2.6 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP AU-11HB stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Audio/video-converter CYP
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
Handleiding Audio/video-converter
Nieuwste handleidingen voor Audio/video-converter
11 Mei 2026
30 April 2026
24 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
17 April 2026
16 April 2026