Crock-Pot CSC060X Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Crock-Pot CSC060X (67 pagina's) in de categorie Slowcooker. Deze handleiding was nuttig voor 81 mensen en is beoordeeld door 4 gebruikers met een gemiddelde van 4.4 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
6.7 MB
Aantal pagina's
67
Downloads
318
Product specificaties
| Merk: | Crock-Pot |
| Categorie: | Slowcooker |
| Model: | CSC060X |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Chroom |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 4530 g |
| Breedte: | 323 mm |
| Diepte: | 327 mm |
| Hoogte: | 275 mm |
| Materiaal behuizing: | Metal, Plastic |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Type timer: | Digitaal |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Automatische warm te houden: | Ja |
| Inhoud: | 3.5 l |
| Stroomindicatielampje: | Ja |
| Stroomverbruik (typisch): | 200 W |
| Timerduur (maximum): | 20 uur |
Handleiding Slowcooker Crock-Pot
19 Mei 2025
18 Augustus 2024
27 Mei 2024
27 Mei 2024
27 Mei 2024
Handleiding Slowcooker
Nieuwste handleidingen voor Slowcooker
14 Mei 2026
13 Mei 2026
12 Mei 2026
11 Mei 2026