Cooler Master Caliber R2 Handleiding
Cooler Master Gamestoel Caliber R2
Bekijk gratis de handleiding van Cooler Master Caliber R2 (2 pagina’s), behorend tot de categorie Gamestoel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 48 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Cooler Master Caliber R2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

Product specificaties
| Merk: | Cooler Master |
| Categorie: | Gamestoel |
| Model: | Caliber R2 |
| Gewicht: | 21500 g |
| Breedte: | 650 mm |
| Diepte: | 840 mm |
| Gewicht verpakking: | 25600 g |
| Breedte verpakking: | 650 mm |
| Diepte verpakking: | 840 mm |
| Hoogte verpakking: | 320 mm |
| Hoogte (min): | 320 mm |
| Aantal wielen: | 5 wiel(en) |
| Ergonomisch ontwerp: | Ja |
| Frame materiaal: | Staal |
| Kleur onderkant: | Zwart |
| Producten per pallet: | 12 stuk(s) |
| Type product: | Gaming leunstoel |
| Bereik kantelhoek: | 90 - 180 ° |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Maximum gewicht gebruiker: | 150 kg |
| Kraangat: | 700 x 700 mm |
| Wieldiameter: | 60 mm |
| Gaming platforms ondersteund: | Universeel |
| Basismateriaal: | Metaal |
| Soort stoel: | Gecapitonneerde zitting |
| Kleur zitting: | Black,Purple |
| Soort rugleuning: | Gecapitonneerde rugleuning |
| Kleur rugleuning: | Black,Purple |
| Armsteun: | Ja |
| Type armleuning: | Gevoerde armleuning |
| Verstelbare armleuning: | Ja |
| Verstellingstype armleuning: | 2D-armleuning |
| Neksteunkussen: | Ja |
| Inclusief racestuur/vliegstand: | Nee |
| Zitbreedte: | 580 mm |
| Zitdiepte: | 540 mm |
| Materiaal rugleuning: | Schuim |
| Materiaal van de zitting: | Schuim |
| Gaslift-klasse: | 4 |
| Hoogte rugleuning: | 820 mm |
| Breedte rugleuning: | 580 mm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Cooler Master Caliber R2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Gamestoel Cooler Master
21 November 2023
7 Juli 2023
6 Mei 2023
7 April 2023
22 Maart 2023
22 Februari 2023
31 Januari 2023
24 Januari 2023
20 Januari 2023
14 Januari 2023
Handleiding Gamestoel
Nieuwste handleidingen voor Gamestoel
25 Mei 2026
25 Mei 2026
11 Mei 2026
21 April 2026
15 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
16 Maart 2026
10 Maart 2026
7 Maart 2026