Cooler Master Caliber R1 Handleiding
Cooler Master Gamestoel Caliber R1
Bekijk gratis de handleiding van Cooler Master Caliber R1 (2 pagina’s), behorend tot de categorie Gamestoel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 77 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Cooler Master Caliber R1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

Product specificaties
| Merk: | Cooler Master |
| Categorie: | Gamestoel |
| Model: | Caliber R1 |
| Gewicht: | 21500 g |
| Gewicht verpakking: | 24000 g |
| Breedte verpakking: | 660 mm |
| Diepte verpakking: | 860 mm |
| Hoogte verpakking: | 330 mm |
| Hoogte (max): | 1360 mm |
| In hoogte verstelbaar: | 80 mm |
| Aantal wielen: | 5 wiel(en) |
| Frame kleur: | Zwart |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Ergonomisch ontwerp: | Ja |
| Aantal: | 1 |
| Kleur onderkant: | Zwart |
| Type product: | PC-gamestoel |
| Bereik kantelhoek: | 90 - 180 ° |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Maximum gewicht gebruiker: | - kg |
| Hoofdsteun: | Ja |
| Gaming platforms ondersteund: | Universeel |
| Kleur zitting: | Zwart |
| Kleur rugleuning: | Black, Purple |
| Armsteun: | Ja |
| Type armleuning: | Harde armleuning |
| Verstelbare armleuning: | Ja |
| Verstellingstype armleuning: | 2D-armleuning |
| Inclusief racestuur/vliegstand: | Nee |
| Zitbreedte: | 570 mm |
| Zitdiepte: | 520 mm |
| Lendenkussen: | Ja |
| Zithoogte (max): | - mm |
| Zithoogte (min): | - mm |
| Materiaal rugleuning: | Leather, Polyurethane (PU) |
| Materiaal van de zitting: | Leer |
| Ademend: | Ja |
| kantel aanpassingen: | Ja |
| Hoogte rugleuning: | 830 mm |
| Breedte rugleuning: | 570 mm |
| Hoogte armsteun (min): | 230 mm |
| Hoogte armsteun (max): | 300 mm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Cooler Master Caliber R1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Gamestoel Cooler Master
21 November 2023
7 Juli 2023
6 Mei 2023
7 April 2023
22 Maart 2023
22 Februari 2023
31 Januari 2023
24 Januari 2023
20 Januari 2023
14 Januari 2023
Handleiding Gamestoel
Nieuwste handleidingen voor Gamestoel
25 Mei 2026
25 Mei 2026
11 Mei 2026
21 April 2026
15 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
16 Maart 2026
10 Maart 2026
7 Maart 2026