Cooler Master Synk X Handleiding
Cooler Master Gamestoel Synk X
Bekijk gratis de handleiding van Cooler Master Synk X (28 pagina’s), behorend tot de categorie Gamestoel. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 61 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Cooler Master Synk X of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

Synk X
A Cross-platform Immersive Haptic Chair
User Manual
Product specificaties
| Merk: | Cooler Master |
| Categorie: | Gamestoel |
| Model: | Synk X |
| Gewicht: | 29400 g |
| Breedte: | 690 mm |
| Diepte: | 560 mm |
| Gewicht verpakking: | 34400 g |
| Breedte verpakking: | 654 mm |
| Diepte verpakking: | 945 mm |
| Hoogte verpakking: | 455 mm |
| Hoogte (min): | 1230 mm |
| Hoogte (max): | 1330 mm |
| Oplaadtijd: | 6 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij: | 5200 mAh |
| Type stroombron: | Batterij/Accu |
| Operationele tijd: | 8 uur |
| Aantal wielen: | 5 wiel(en) |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Frame kleur: | Zwart |
| Frame materiaal: | Steel, Wood |
| Hoofdtelefoon uit: | Ja |
| Kleur onderkant: | Zwart |
| Type product: | Universele gamestoel |
| Bereik kantelhoek: | 0 - 135 ° |
| Aantal batterijcellen: | 8 |
| Oplaadbare batterij: | Ja |
| Zwenkwieltjes: | Ja |
| Belichting: | Ja |
| Maximum gewicht gebruiker: | 136 kg |
| Kraangat: | 750 x 750 mm |
| Gaming platforms ondersteund: | Universeel |
| Soort stoel: | Gecapitonneerde zitting |
| Kleur zitting: | Zwart |
| Soort rugleuning: | Gecapitonneerde rugleuning |
| Kleur rugleuning: | Zwart |
| Armsteun: | Ja |
| Type armleuning: | Harde armleuning |
| Verstelbare armleuning: | Ja |
| Verstellingstype armleuning: | 4D-armleuning |
| Inclusief racestuur/vliegstand: | Nee |
| 3,5 mm in: | Ja |
| Materiaal van de zitting: | Fabric, High Density Foam (HDF) |
| Ademend: | Ja |
| Gaslift-klasse: | 4 |
| Gaslifthoogte (max): | 90 mm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Cooler Master Synk X stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Gamestoel Cooler Master
21 November 2023
7 Juli 2023
6 Mei 2023
7 April 2023
22 Maart 2023
22 Februari 2023
31 Januari 2023
24 Januari 2023
20 Januari 2023
14 Januari 2023
Handleiding Gamestoel
Nieuwste handleidingen voor Gamestoel
25 Mei 2026
25 Mei 2026
11 Mei 2026
21 April 2026
15 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
16 Maart 2026
10 Maart 2026
7 Maart 2026