Chief K1C220B Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Chief K1C220B (20 pagina's) in de categorie Flat panel steun. Deze handleiding was nuttig voor 11 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
3.7 MB
Aantal pagina's
20
Downloads
743
Product specificaties
| Merk: | Chief |
| Categorie: | Flat panel steun |
| Model: | K1C220B |
| Kleur van het product: | Zwart |
| In hoogte verstelbaar: | Ja |
| Montagewijze: | Bureau |
| Maximale gewichtscapaciteit: | 11.3 kg |
| Montage interface compatibiliteit (min): | 75 x 75 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max): | 100 x 100 mm |
| Aantal displays ondersteund: | 2 |
| Bereik kantelhoek: | -10 - 75 ° |
| Maximale schermgrootte: | 30 " |
| Code geharmoniseerd systeem (HS): | 85299097 |
| Minimale schermgrootte: | 10 " |
Handleiding Flat panel steun Chief
13 April 2026
8 April 2026
7 April 2026
6 April 2026
6 April 2026
Handleiding Flat panel steun
Nieuwste handleidingen voor Flat panel steun
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026