Celestron Skyris 132M Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Celestron Skyris 132M (9 pagina's) in de categorie Fotocamera. Deze handleiding was nuttig voor 10 mensen en is beoordeeld door 9 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
9
Downloads
523
Product specificaties
| Merk: | Celestron |
| Categorie: | Fotocamera |
| Model: | Skyris 132M |
| Gewicht: | 102 g |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Maximale beeldsnelheid: | 200 fps |
| Type beeldsensor: | Aptina AR0132 CMOS |
| Stroomvoorziening via USB: | Ja |
| Compatibiliteit: | iCap, IC Capture, DirectShow, FireCapture |
| Cameraresolutie: | 1280 x 960 Pixels |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | -40 - 40 °C |
| Grootte van de beeldsensor ( B x H ): | 4.8 x 3.6 mm |
| Back-focusafstand met neusstuk: | 19 mm |
| A/D-conversie: | 12 Bit |
| Belichtingsbereik: | 0.0001 - 1 s |
| Connectie draad: | 1 1/4 " |
| Back-focusafstand zonder neusstuk: | 17.5 mm |
Handleiding Fotocamera Celestron
12 Mei 2023
3 Mei 2023
12 November 2022
28 Oktober 2022
Handleiding Fotocamera
Nieuwste handleidingen voor Fotocamera
24 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026
22 Mei 2026