Brother P-Touch PT-D410 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Brother P-Touch PT-D410 (121 pagina's) in de categorie Labelprinter. Deze handleiding was nuttig voor 34 mensen en is beoordeeld door 7 gebruikers met een gemiddelde van 4.2 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
10.5 MB
Aantal pagina's
121
Downloads
1.576
Product specificaties
| Merk: | Brother |
| Categorie: | Labelprinter |
| Model: | P-Touch PT-D410 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 757 g |
| Breedte: | 188 mm |
| Diepte: | 177.8 mm |
| Hoogte: | 71.12 mm |
| Kleur: | Nee |
| Beeldscherm: | LCD |
| USB-poort: | Ja |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Nee |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen: | 6 |
| Intern geheugen: | 30 MB |
| Maximale resolutie: | 180 x 180 DPI |
| Printtechnologie: | Thermo transfer |
| Kleurenscherm: | Nee |
| Toetsenbordindeling: | QWERTY |
| Maximale print breedte: | 18 mm |
| Printsnelheid (metrisch): | 20 mm/sec |
| Maximale print hoogte: | 15.8 mm |
| Wifi: | Nee |
| Type batterij: | AA |
| Soort tape: | TZe |
| Afsnijden: | Handmatig |
Handleiding Labelprinter Brother
12 Augustus 2025
11 Augustus 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025
20 Februari 2025
Handleiding Labelprinter
Nieuwste handleidingen voor Labelprinter
5 Mei 2026
22 April 2026
21 April 2026
21 April 2026
31 Maart 2026