Braun MultiQuick 1 MQ 120 Pesto Handleiding
Braun Staafmixer MultiQuick 1 MQ 120 Pesto
Bekijk gratis de handleiding van Braun MultiQuick 1 MQ 120 Pesto (84 pagina’s), behorend tot de categorie Staafmixer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 89 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Braun MultiQuick 1 MQ 120 Pesto of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/84

Type 4179
Hand blender
MultiQuick 1
Minipimer 1
www.braunhousehold.com/register
Register your product
5722112504_MQ120_Pesto_INT_S01.indd 101.12.16 11:14
Stapled booklet, 105 x 148 mm, 84 pages (incl. 8 pages cover), 1/1c = black
Print Spec J 92194885
Product specificaties
| Merk: | Braun |
| Categorie: | Staafmixer |
| Model: | MultiQuick 1 MQ 120 Pesto |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 602 g |
| Breedte: | 72 mm |
| Diepte: | 72 mm |
| Hoogte: | 375 mm |
| Gewicht verpakking: | 1180 g |
| Breedte verpakking: | 189 mm |
| Diepte verpakking: | 248 mm |
| Hoogte verpakking: | 199 mm |
| Soort: | Staafmixer |
| Stroombron: | AC |
| Uitneembare bak: | Ja |
| Vermogen: | 450 W |
| Inhoud bak/kan: | 350 l |
| Variable snelheid: | Ja |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Ja |
| Turboknop: | Ja |
| Rotatiesnelheid ( max): | 12500 RPM |
| Kan: | Ja |
| Capaciteit voedselbak: | 600 l |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Braun MultiQuick 1 MQ 120 Pesto stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Staafmixer Braun
3 April 2026
2 April 2026
2 April 2026
1 April 2026
15 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
14 Juli 2025
Handleiding Staafmixer
Nieuwste handleidingen voor Staafmixer
20 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
4 Mei 2026
27 April 2026
26 April 2026
12 April 2026