Bogen WV250 Handleiding
Bogen Staafmixer WV250
Bekijk gratis de handleiding van Bogen WV250 (17 pagina’s), behorend tot de categorie Staafmixer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 23 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Bogen WV250 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/17

Wall-Mount Power Vector Amplifiers
WV100, WV150, & WV250 Models
Installation and Use Manual
© 2002 Bogen Communications, Inc.
All rights reserved.
Specifications subject to change without notice.
54-2086-01E 1204
Product specificaties
| Merk: | Bogen |
| Categorie: | Staafmixer |
| Model: | WV250 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 12700 g |
| Breedte: | 358.7 mm |
| Hoogte: | 533.4 mm |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Gemiddeld vermogen: | 250 W |
| Bedoeld voor: | Thuis |
| Audio-uitgangskanalen: | - kanalen |
| Signaal/ruis-verhouding: | -94 dB |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 0.1 procent |
| AC-ingangsspanning: | 120 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 60 Hz |
| Input sensitiviteit: | 400 mV |
| Piekvermogen per kanaal: | - W |
| Stroom (max.): | 5.5 A |
| Output impedance: | 4 Ohm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Bogen WV250 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Staafmixer Bogen
5 Oktober 2025
27 Januari 2025
9 Juli 2024
9 Juli 2024
9 Juli 2024
9 Juli 2024
3 Juli 2023
30 Juni 2023
29 Juni 2023
24 Juni 2023
Handleiding Staafmixer
Nieuwste handleidingen voor Staafmixer
27 Mei 2026
20 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
4 Mei 2026
27 April 2026
26 April 2026