Bogen WV150 Handleiding
Bogen Staafmixer WV150
Bekijk gratis de handleiding van Bogen WV150 (17 pagina’s), behorend tot de categorie Staafmixer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 67 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Bogen WV150 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Product specificaties
| Merk: | Bogen |
| Categorie: | Staafmixer |
| Model: | WV150 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 13154 g |
| Breedte: | 358.7 mm |
| Hoogte: | 533.4 mm |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Connectiviteitstechnologie: | Bedraad |
| Gemiddeld vermogen: | 150 W |
| Audio-uitgangskanalen: | - kanalen |
| Signaal/ruis-verhouding: | -94 dB |
| Totale harmonische vervorming (THD): | 0.1 procent |
| Regeling van bass-niveau: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 120 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Input sensitiviteit: | 400 mV |
| Treble adjustment: | Ja |
| Piekvermogen per kanaal: | - W |
| Stroom (max.): | 3.5 A |
| Output impedance: | 50 Ohm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Bogen WV150 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Staafmixer Bogen
5 Oktober 2025
27 Januari 2025
9 Juli 2024
9 Juli 2024
9 Juli 2024
9 Juli 2024
3 Juli 2023
30 Juni 2023
29 Juni 2023
24 Juni 2023
Handleiding Staafmixer
Nieuwste handleidingen voor Staafmixer
27 Mei 2026
20 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
4 Mei 2026
27 April 2026
26 April 2026